אפקט הקורונה: LG מושכת את השתתפותה בתערוכת הסלולר השנתית בברצלונה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת LG שיחררה אמש ידיעה בה היא מדווחת על הסרת השתתפותה בתערוכת הסלולר הגדולה ביותר בשנה, MWC 2020. הסיבה הרשמית, וירוס הקורונה.

וירוס הקורונה שהתגלה בסין כבר הספיק לעשות את דרכו למקומות נוספים בעולם ואף גרם להכרזה על מצב חירום בריאותי על ידי אירגון הבריאות העולמי. בעקבות התפשטות הנגיף, מדינות רבות סוגרות את שעריהן בפני התיירים הסינים ומכניסות להסגר כל אדם החשוד בנשיאת הנגיף, דבר שהחל לתת את אותותיו בכל הקשור לכלכלת סין בפרט, וכעת מתבררות השלכות נוספות.

בהודעה ששחררה לעיתונות עדכנה החברה הקוריאנית LG כי היא אינה מוכנה לקחת את האחריות בנסיעות עובדיה לחו”ל ולסכן את בריאותם. תערוכות כמו זו שבברצלונה מביאות אנשים מכל קצוות העולם כדי להציג את החידושים האחרונים של כל חברה. זה כבר לא סוד שלא מעט מתחום הסלולר כולל חברות סיניות ונדמה שעל זה מדברת LG כשהיא מביעה את החששות שלה.

יחד עם זאת, LG דיווחה כי את החידושים בתחום הסלולר היא תציג באירועים נפרדים לתערוכה אך נכון לעכשיו עוד לא ברור אם תבחר לעשות זאת באירוע סגור שיועבר בשידור חי, או אירוע פיזי מצומצם הכולל תקשורת ומובילי דיעה.

אל החברה מקוריאה מתווספת יצרנית סלולר סינית מובילה, ZTE, שהודיעה גם היא כי לא תשתתף בתערוכה בעקבות וירוס הקורונה.

האם אנחנו צפויים לראות חברות נוספות שיבחרו שלא להגיע לתערוכת הסלולר הגדולה בעולם? נצטרך לחכות ולגלות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *