אינטרנטטכנולוגיה ואינטרנט

משתמשים בדפדפן Firefox? עדכנו אותו במידי

אם דפדפן פיירפוקס (Firefox) מבית מוזילה (Mozilla) מותקן על מחשבכם, עצרו הכל ועדכנו אותו במידי לגרסה החדישה ביותר. בדפדפן התגלה חור אבטחה חמור אשר מאפשר לתוקפים לנצל לרעה את השימוש בדפדפן ולהשתלט על המחשב באופן מלא.

חור האבטחה שהתגלה על ידי חברת האבטחה הסינית Qihoo 360 מאפשר לכל תוקף להשתלט על הדפדפן והמחשב באופן מלא ולגנוב את כל המידע מבלי שהמשתמש ירגיש בכך. כמובן שבמוזילה עדכנו את הדפדפן באופן מידי לאחר התגלית, וזאת למי שמותקן הדפדפן ונמצא על גרסאות 72.0.1 ו-ESR 68.4.1, מוזילה שחררה כבר עדכון לאותן גרסאות כך שאין ממה לחשוש.

אך על כל מקרה שלא יהיה, אנו מזמינים אתכם לעדכן את הדפדפן פיירפוקס שלכם לגרסה החדישה ביותר במידי על מנת לא ליפול קורבן לכל התקפה על מחשבכם והמידע האישי שברשותכם. המחלקה לבטחון לאומי בארה״ב הוציאה הזהרה כי על כל משתמש החובה לעדכן את הגרסה החדישה ביותר.

כך תעדכנו את דפדפן הפיירפוקס שלכם לגרסה החדישה ביותר:

  1. לחצו על התפריט בצידו הימני של המסך, לאחר מכן בחרו ב-Help או עזרה.
  2. לחצו על אודות, והמתינו לראות אם הדפדפן בודק אחר עדכונים.
  3. על הפעולה הנ״ל יש לבדוק גם בגרסה השולחנית של הדפדפן במערכות ההפעלה חלונות ומק וגם במכשירי האייפון והאנדרואיד בגרסת המובייל של הדפדפן
מקור
Firefox
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close