משתמשים בדפדפן Firefox? עדכנו אותו במידי

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם דפדפן פיירפוקס (Firefox) מבית מוזילה (Mozilla) מותקן על מחשבכם, עצרו הכל ועדכנו אותו במידי לגרסה החדישה ביותר. בדפדפן התגלה חור אבטחה חמור אשר מאפשר לתוקפים לנצל לרעה את השימוש בדפדפן ולהשתלט על המחשב באופן מלא.

חור האבטחה שהתגלה על ידי חברת האבטחה הסינית Qihoo 360 מאפשר לכל תוקף להשתלט על הדפדפן והמחשב באופן מלא ולגנוב את כל המידע מבלי שהמשתמש ירגיש בכך. כמובן שבמוזילה עדכנו את הדפדפן באופן מידי לאחר התגלית, וזאת למי שמותקן הדפדפן ונמצא על גרסאות 72.0.1 ו-ESR 68.4.1, מוזילה שחררה כבר עדכון לאותן גרסאות כך שאין ממה לחשוש.

אך על כל מקרה שלא יהיה, אנו מזמינים אתכם לעדכן את הדפדפן פיירפוקס שלכם לגרסה החדישה ביותר במידי על מנת לא ליפול קורבן לכל התקפה על מחשבכם והמידע האישי שברשותכם. המחלקה לבטחון לאומי בארה״ב הוציאה הזהרה כי על כל משתמש החובה לעדכן את הגרסה החדישה ביותר.

כך תעדכנו את דפדפן הפיירפוקס שלכם לגרסה החדישה ביותר:

  1. לחצו על התפריט בצידו הימני של המסך, לאחר מכן בחרו ב-Help או עזרה.
  2. לחצו על אודות, והמתינו לראות אם הדפדפן בודק אחר עדכונים.
  3. על הפעולה הנ״ל יש לבדוק גם בגרסה השולחנית של הדפדפן במערכות ההפעלה חלונות ומק וגם במכשירי האייפון והאנדרואיד בגרסת המובייל של הדפדפן
שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *