סלולר | וואן פלוס

פתחו את היומנים: OnePlus תציג מסכים עם טכנולוגיה חדשה ב-13 בינואר

היצרנית הסינית OnePlus ממשיכה לעורר עוד ועוד כותרות בימים האחרונים: החברה הודיעה על ארוע אשר יערך בסין בתאריך ה-13 בינואר, בו החברה מתכוונת להציג מסכים עם טכנולוגיה מתקדמת שלא נראו עד כה. האם מדובר במסך עם 120Hz או כזה שיסתיר את מצלמת הסלפי?

בתערוכת ה-CES 2020 שנערכה גם השנה בלאס וגאס, הציגה לראשונה OnePlus מכשיר בעל טכנולוגיה חדשה “OnePlus Concept One״ אשר מסתירה את המצלמה בגב המכשיר. השימוש נעשה על ידי זכוכית כאשר בלחיצת כפתור נהפכת לשחורה ולא ניתן לראות את המצלמות בגב המכשיר. ב-OnePlus כמובן דאגו לעדכן כי חווית הצילום חלילה לא נהרסת בגלל השחרת הזכוכית המכסה ומגנה על מערך הצילום בגב המכשיר.

אותו מכשיר שהוצג היה OnePlus 7T בעל גימור עור בצבע כתום/צהוב פאפאיה אשר עוצב על ידי יצרנית המכוניות McLaren עם מפרט דומה לזה שאנחנו מכירים מדגם ה-7T. לצערנו, אותו מכשיר לא יוצע לרכישה וימשיך להיות כקונספט בלבד נכון לשלב זה בו נמצאת היצרנית היחסית צעירה.

שמועות נוספות מדברות על כך כי היצרנית מתכוונת להציג כבר בקרוב את ה-OnePlus 8 אשר לראשונה יוצע לרכישה אצל ספקית הסלולר Verizon בארה״ב, ובכך תהיה היצרנית השניה להחזיק את קו מכשירי הוואןפלוס ביבשת הגדולה. וזאת לאחר ש-T-Mobile היתה הראשונה לאמץ את היצרנית הסינית.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close