סלולר | LG

מנכ״ל LG מתחייב: חטיבת הסלולר תהפוך לרווחית ב-2021

בשנים האחרונות, יצרנית הסלולר LG שעד לפני מספר שנים הובילה בשוק העולמי והיתה תשובה הולמת לסמסונג ולעיתים גם לאפל, החלה לאבד את עצמה (ובעיקר את המשתמשים והרוכשים). יחד עם השקת סדרות ה-G האחרונות, המשתמשים איבדו כל עניין.

תערוכת ה-CES 2020 יצרה השנה לא מעט כותרות, אך אחת מהן דווקא הגיעה מכיוון מנכ״ל החברה Kwon Bong-seok, אשר הצהיר כי LG עובדת על מספר מכשירי סמארטפון עם יכולות חדשות, כאלה שיגרמו לחטיבת הסלולר להיות רווחית כבר ב-2021.

מזה שנים ארוכות בהן LG מחפשת את עצמה עם המשתמשים, אם ניקח לדוגמה את מכשיר הפרימיום האחרון שלה, ה-LG G8 ThinQ בעל מחוות חדשות ואפילו קורא ורידים בכפות הידיים על מנת לפתוח את נעילת המכשיר לא הצליחו לגרום למשתמשים לרוץ ולרכוש את הדגם החדש.

תמונה: LG

LG היא עדיין בין היחידות שעדיין לא הציגו מכשיר סמארטפון בעל מסך מתקפל (Fold), כאשר סמסונג ו-וואווי ממשיכות כל אחת מהן למכור קרוב ל-500 אלף יחידות עד כה כל אחת. החברה אומנם השיקה מעין קייס שמתחבר אל ה-G8x ומאפשר לו להפוך להיות בעל 2 מסכים ולהידמות למסך מתקפל. גם כאן, החברה ניסתה לעשות שימוש בגימיק שלא כל כך צלח.

LG V50 ThinQ \ צילום: LG

אז האם האמירות של מנכ״ל LG יכולות לרמוז לנו על משהו? האם נזכה למכשירים חדשים עם יכולות חדשות שלא ראינו מהיצרנית הקוריאנית עד כה? מי אנחנו שנתנגד לטכנולוגיות חדשות ואפשרויות שעד כה לא היו קיימות.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close