בית חכם ומוצרים לבישים

באג תייבא לישראל את מותג האודיו SONOS הכולל רמקולים אלחוטיים עם סאונד חזק

באג השיקה הבוקר את הפעילות החדשה לה עם מותג האודיו SONOS בישראל. מותג הסאונד כולל מגוון רחב של רמקולים כאשר הדגש הוא על אלחוטיות וניידות, לצד שמירה על סאונד חזק ואיכותי.

את ההשקה בחרה באג לעשות בבית אמיתי, שם הקימו מערך סאונד בכל פינה כדי לדמות סביבה ביתית אמיתית, כמו אצלכם בבית. כאמור, הדגש של החברה הוא על ניתוק מכבלים (מלבד חשמל כמובן) ולכן הרמקולים השונים מצויידים בקישוריות בלוטות’ ו-Wifi, ונשלטים באמצעות אפליקציית SONOS.

בנוסף, את הרמקולים ניתן לחבר למיטב שירותי הזרמת המוזיקה כגון ספוטיפיי, דיזר, אפל מיוזיק, טידאל ועוד, ואף יותר מזה, לא חייבים להיות מחוברים באמצעות בלוטות’ כדי להשמיע שירים – פשוט חברו את הרמקולים לשירות הסטרימינג דרך האפליקציה הייעודית, והרמקול ימשיך לנגן את המוזיקה אפילו כשתצאו מהבית, וזאת בזכות החיבור לרשת האלחוטית.

הרמקולים פועלים על הרשת הביתית באופן עצמאי או כמערכת מסונכרנת לשמוע כל שיר, בכל חדר שתרצו או בכל הבית והם בנויים לשילוב מושלם בבית ובאורח החיים של המתגוררים בו – ולא להפך. חוויית ההאזנה של Sonos נעשית ללא מאמץ, בין אם אתם מגדירים את הרמקול הראשון שלכם או מכווננים את הרמקול החמישי.

מחירים וזמינות

העלויות של הרמקולים ינועו בין 749 ל-2,849 שקלים:

רמקול Play 5 יעלה כ-1,999 שקלים ו-1,899 שקלים בהזמנה מוקדמת.

מקרן הקול Playbar יעלה כ-2,849 שקלים במחיר רגיל ו-2,749 שקלים במכירה מוקדמת.

רמקול One SL ללא מיקרופון מובנה (לעוזרת קולית) יעלה כ-649 שקלים במכירה מוקדמת וכמאה שקלים יותר לאחר מכן, כאשר דגם ה-One עם המיקרופון המובנה יעלה כ-849 שקלים במכירה מוקדמת וכחמישים שקלין יותר לאחר מכן.

את הרמקולים המוזכרים מעלה ועוד דגמים, תוכלו להזמין מראש כבר היום בחנויות באג ובאתר www.bug.co.il במחיר השקה מיוחד עד 1.1.20. לאחר מכן, Sonos תהיה זמינה גם ברשתות נבחרות וחנויות האודיו והאלקטרוניקה ברחבי הארץ.
באג תעניק שנתיים אחריות לכל מוצרי Sonos.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close