מחשבים וחומרה

חברת WD מציגה דור חדש של כונני SSD עם ביצועים מהירים פי ארבעה

חברת Western Digital מציגה כונן חדש, המציע מהירות של עד פי ארבעה בהשוואה לכונני SATA SSD. המוצר החדש במשפחת WD Blue מיועד ליוצרי תוכן ולמשתמשי מחשבים אישיים, ומאפשר עבודה מהירה וחכמה יותר.

יוצרי תוכן מגדילים את היקף השימוש שלהם באחסון נתונים בקצב גדל והולך. בין אם בעבודה על סרטי 4K/8K, מסמכים גדולים או יישומים בעלי דרישות אחסון גדולות – הסביבות הדיגיטליות האלה דורשות ביצועים אמינים, מהירות וקיבולת אותן מספק ממשק NVMe. על פי חברת מחקר השווקים Forward Insights, (דו”ח מסכם לרבעון האחרון, נובמבר 2019) טכנולוגיית NVMe צפויה להוות יותר מ- 75% מהאחסון שיסופק במגזר המחשבים האישיים כבר ב-2021. הדיסקים מדגם WD Blue SN550 NVMe SSD בנויים על מנת להתמודד עם הדרישות האלה – ולאפשר רמה חדשה של פריון עבודה ויצירתיות.

לדברי אריק ספנאוט (Eric Spanneut), סגן נשיא ומנהל חטיבת עסקי הלקוחות ב- Western Digital: “גישה של ‘ NVMe תחילה’, מאפשרת להאיץ את ביצועי המערכות בשיעור עצום. ההאצה מתורגמת לקיצור הזמן המבוזבז על המתנה לנתונים, כך שיוצרים יכולים לעבוד באופן חכם יותר ולא קשה יותר – תוך הגדלת התוצר ופוטנציאל ההכנסות. Blue SN550 הוא אופציה מצויינת ללקוחות המחפשים סל מוצרים המבוסס כולו על NVMe . מבחינת בוני מערכות, השקת הדגם החדש אומרת כי Western Digital מספקת סל מלא של פתרונות SSD בממשקי NVMe ו-SATA, כמו גם כוננים קשיחים בעלי קיבולת גבוהה. כך, הם נהנים מגמישות עצומה בבניית מערכות המתאימות לצורכי לקוחותיהם.”

כונני WD Blue SN550 NVMe SSD מספקים קצב עבודה גבוה עד פי ארבעה בהשוואה לכונני SATA של החברה. עם מהירות פנימית משופרת, ניתן להציע חוויית מחשוב כוללת טובה יותר לעבודה בריבוי משימות ותחת עומסים כבדים. בנוסף, תכנון תרמי משופר מאפשר תגובה משופרת וביצועים יציבים גם בשימוש אינטנסיבי.

ה-WD Blue SN550 NVMe SSD זמין בקיבולות של 250GB עד 1TB, במארז M.2 2280. הדיסק מציע קצב קריאה גדול פי יותר מארבעהב בהשוואה לדיסק SATA SSD של החברה, במהירות של עד 2,400 MB/s. הוא מלווה באחריות מוגבלת לחמש שנים.

תגיות
להמשך קריאה

הודעה לעיתונות | Press Release

הודעות לעיתונות הן ידיעות המשוחררות לכלי התקשורת על ידי החברות עצמן או נציגיהן במדינות השונות, ביניהם גם משרדי יחסי הציבור. במרבית המקרים הידיעות מתפרסמות כפי שהתקבלו אלא אם נמצא בה פגם חדשותי כלשהו או נדרשה התערבות עריכה על פי החלטתנו.
Back to top button
Close