הוכרזו: Apple AirPods Pro – סינון רעשים אקטיבי וסאונד מותאם אישית

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת אפל (Apple) שיחררה היום לעולם את אוזניות הAirpods Pro שכוללות בין היתר את היכולת לביטול רעשים.

https://www.youtube.com/watch?v=IC9urbiVp4M

הדבר הראשון שניתן לשים לב אליו הוא העיצוב החדש של האוזניות. בניגוד לדגמים הקודמים, אוזניות הפרו מעוצבות בצורת In-ear עם אפשרות להחלפת מתאם לאוזן, בנוסף לעיצוב הארגונומי המיועד “לאבטח” את האוזנייה באוזן.

האוזניות החדשות כוללות יכולת ביטול רעשים חדשה המתבצעת באמצעות מיקרופון קטן שתפקידו לקלוט רעשים חיצוניים ולאפשר לאוזניות לסנן אותם החוצה. פעולת הסינון, על פי אפל, נעשית כ-200 פעמים בשנייה כדי לשמור על איכות אטימה טובה.

לצד ביטול הרעשים, אפל מציגה מצב חדש בשם Transparency Mode (‘מצב שקיפות’ בתרגום חופשי) המאפשר לכם לשמוע את הסביבה ברגעים שאתם צריכים מבלי להוריד את האוזנייה. את המצב תוכלו להפעיל באמצעות לחיצה על חיישן בצידי האוזנייה שאחראי גם על השליטה במוזיקה.

אפל מבטיחה איכות סאונד גבוהה במיוחד באמצעות יכולת האוזניות להתאים את הסאונד בצורה אוטומטית הנקראת Adaptive EQ, ובכך מצדיקה אפל גם את המחיר הגבוה יחסית של האוזניות העומד על 250 דולרים.

אם זמן הסוללה מסקרן אתכם, אז אפל מעדכנת כי האוזניות יחזיקו כ-4.5 שעות רצופות של ניגון מוזיקה, כאשר הקייס הנלווה יספק עד 24 שעות של זמן שימוש. בדומה לאירפודס 2, גם הדגם הנוכחי יאפשר הטענה בצורה אלחוטית וגם באמצעות חיבור Lightning.

זמינות ומחירים

כאמור מחיר האוזניות עומד על 250 דולרים והן יהיו זמינות בצבע הלבן בלבד. כבר עכשיו ניתן לבצע הזמנה מוקדמת כאשר האוזניות יישלחו החל מה-30 באוקטובר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch