בשירות המוזיקה Spotify מחלקים מכשירי גוגל הום מיני במתנה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כחלק מהמאבק המתמשך עבור נאמנות משתמשי הפרימיום, בספוטיפיי (Spotify), אחד משירותי הזרמת המוזיקה המובילים היום, הכריזו על מבצע חלוקת גוגל הום מיני במתנה למצטרפים חדשים וקיימים כאחד.

כאמור, מבצע הפרומו מגיע במטרה לצמצם את אחוז המשתמשים שנוטשים את השירות מדי חודש בו למעשה מעניקה החברה מתנה בשווי של 50 דולרים, השווים כמעט חצי שנה של חברות בשירות.

מלבד אפשרויות הפרימיום הרגילות של השירות, בהן ניתן לבחור שירים, לדלג, להוריד להאזנה אוף ליין ועוד, משתמשי גוגל הום (שכיום ממותג כ’נסט הום מיני‘) יכולים לבקש מהרמקול החכם לנגן שירים ופלייליסטים ספציפיים, לעומת משתמשים חינמיים שיקבלו בתמורה שירים ב”רוח” הזמרים או השירים אותם ביקשתם לשמוע.

אז מה הקץ’?

אפשר להתחיל בזה שהמלאי מוגבל ומשתמשים חדשים או קיימים יצטרכו להרשם למבצע עד לתאריך ה15 בנובמבר. המתנה לא תקפה עבור מנויי הסטודנט או מי שבעבר קיבל מתנה למימוש בחנות של גוגל אונליין.
והקץ’ העיקרי הוא שהחשבון שלכם צריך להיות חשבון אמריקאי מאחר וזה הקהל אליו פונה ספוטיפיי במבצע.

אם אתם עומדים בתנאים הנ”ל (ובאותיות הקטנות), הכנסו עכשיו אל עמוד הפרומו של ספוטיפיי ודרשו את מה שמגיע לכם, כל עוד המלאי עדיין זמין.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *