אחרי סנאפצ’אט: אינסטגרם מתכוננת להפיל אפליקציה נוספת שמשגעת את הקהל הצעיר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי שנתנה נוק אאוט לסנאפצ’אט, אינסטגרם חופרת בור לאפליקציה אחרת שמאיימת לקחת ממנה את הקהל הצעיר – Tik Tok.

ג’יין מנצ’ון וונג, מפתחת עצמאית וחוקרת אפליקציות, מצאה את המלחמה העסקית הבאה של אינסטגרם עוד לפני שהחברה שיחררה אותה. וונג הצליחה להפעיל ברשת החברתית פיצ’ר חדש שיאפשר למשתמשים לצלם את עצמם עושים “ליפסינק” יצירתי לשירים ולהעלות ישירות לרשת החברתית.

למי שמעורב בקהל הילדים והנוער של היום, יש אפליקציה אחת שעושה את אותו הדבר וסוחפת אחריה סקטור שלם של מעריצים והיא Tik Tok. האפליקציה, שבעבר נודעה בשם ‘מיוזיקלי’, הפכה לפופולארית בין בני הנוער ואף הפכה כמה מהם לכוכבי רשת מוכרים ומרוויחים.

אחרי ששיכפלה את ההצלחה של סנאפצ’אט וגרמה לנטישה המונית לכיוון ה’סטוריז’, אינסטגרם טוענת עוד כמה קליעים ומכוונת למכונת הצעירים הבאה. בדומה לטיק טוק, אינסטגרם תכלול אצלה (במה שכרגע ייקרא Clips) אפשרות לערוך את הקליפ, לבחור את השיר ומהירותו ואף להתחיל טיימר שייתן לכם כמה שניות להתארגן. הפיצ’ר יהיה חלק מעמוד צילומי הסטורי הנוכחי.

תמונה: Jane Manchun Wong

האם אנחנו צפויים לראות את סופה של טיק טוק? האם אינסטגרם, שבראשה עומדת פייסבוק, תצליח לשחזר את הצלחת הסטוריז עם ‘קליפס’? כנראה שנדע זאת בקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *