סלולר | וואן פלוס

הוכרז: OnePlus 7T – מסך בקצב ריענון גבוה ושיפור בביצועים

באירוע השקה מוקלט מראש, חברת וואןפלוס (OnePlus) חשפה היום את מכשיר ה-7T החדש שמביא עימו קצת שבירה בכל מה שקשור לעיצוב הסטנדרטי.

מבחינת העיצוב מדובר באותו מבנה מתכתי עטוף זכוכית המחזיק בקדמתו מסך בגודל 6.55 אינץ’ עם מגרעת טיפה קטנה, המשאירה מקום למצלמה הקדמית. בגב המכשיר המבריק תמצאו מבנה צילום עגול המכיל בתוכו את שלושת המצלמות שוואןפלוס דאגו לשלב בו.

יחס הגובה-רוחב של המסך עומד על 19.5:9, עם רזולוצייה מקסימלית של 1080×2340. בשילוב קצב הריענון של 90Hz, מדובר בחוויית צפייה די טובה וחלקה למדי. בחלקו התחתון של המסך תמצאו חיישן טביעת אצבע משופר, ובתחתיתו ובראשו הציבה החברה זוג רמקולים סטריאופוניים.

מתחת למכסה המנוע שולבה ערכת השבבים החדשה של קוואלקום, +Snapdragon 855 שלצידה הוטמע זיכרון עבודה של 8 ג”ב. נפח האיחסון יגיע עם 128 ג”ב, ללא חריץ הרחבה, וסוללת המכשיר המובנית תגיע בנפח של 3,800 מיליאמפר/שעה עם יכולת טעינה מהירה (70% בחצי שעה בלבד) אך ללא טעינה אלחוטית.

את מערך הצילום האחורי וואןפלוס מציידת ב3 מצלמות הכוללות חיישן צילום ראשי של 48 מ”פ עם עדשה רחבה ומפתח צמצם של f/1.6, חיישן נוסף של 16 מ”פ עם עדשה סופר רחבה ומפתח צמצם של f/2.2 וחיישן אחרון של 12 מ”פ ויכולות טלפוטו. המצלמה הקדמית, הממוקמת במגרעת בצורה “טיפה”, תגיע עם חיישן צילום בגודל 16 מ”פ ומפתח צמצם של f/2.0. בתחום הוידאו וואןפלוס משלבת גם מייצב תמונה לסטילס ווידאו.

המכשיר יגיע עם מערכת ההפעלה OxygenOS המבוססת על אנדרואיד 10, היישר מהקופסה.

מחירים וזמינות

דגם ה-7T יהיה זמין בתצורת איחסון של 128 ו-256 ג”ב, ויעלה כ-599 דולרים בארה”ב. על פי היבואן הרשמי CellNow, המכשיר צפוי להגיע לישראל בסביבות חודש אוקטובר בצמוד להשקה באירופה, שתתקיים ב10 באוקטובר. מהיבואן אישרו שכל תצורות האיחסון יהיו זמינות וכן גם כל הצבעים. מחירי המכשירים בישראל יפורסמו בשבוע הבא.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close