גיימינג

נינטנדו מציגה את RingFit Adventure – משחק כושר גם לעצלנים שביניכם

אנחנו לא יודעים אם יצא לכם כבר לראות את זה אבל נראה שנינטנדו מצאו דרך לגרום להתעמלות להיות משהו שכיף לעשות!

לפני מספר שעות נינטנדו הציגה ערכת אביזרים חדשה לקונסולת המשחקים Nintendo Switch שמאפשרת לכם לשחק ולשרוף קלוריות בו זמנית. הערכה כוללת את ה-Ring-Con, שהוא גלגל גמיש לאיחסון אחד משלטי הקונסולה, ורצועה לרגל לאיחסון השלט השני.

צפו איך זה עובד:

ערכת כושר שלמה

יחד עם האביזרים מגיע ערכת המשחקים RingFit Adventure שמופעלים כולם באמצעות השרירים שלכם! כלומר, לא תתקדמו צעד אחד במשחק מבלי לזוז פיזית! הגלגל הגמיש מעביר את התנועה שתעשו לשלט שנמצא בתוכו והרצועה ברגל עושה את אותו הדבר עם השלט השני. בחלק מהשלבים אפילו תצטרכו להלחם נגד דמויות שידרשו מאמץ גדול יותר אבל ייתנו לכם יותר נקודות.

לצד משחק ההרפתקאות תמצאו גם משחקים קצרים ומהנים שייתנו לכם בוסט אנרגיה בהתאם ליכולת שלכם.  המשחק מאפשר להתאים את רמת הכושר לכל משתמש כך שגם אם אף פעם לא ראיתם מכון כושר מבפנים או שתמיד העדפתם להבריז משיעורי ספורט, המשחק יתאים את עצמו אליכם.

מחיר וזמינות

המחיר בארה”ב יעמוד על 79.90 דולרים ובאירופה יעמוד על 79.90 אירו.  סט הכושר הזה צפוי להיות זמין בהמשך גם בישראל ותוכלו למצוא אותו בחנות הרשמית של נינטנדו ישראל אונליין ובזו שבדיזינגוף סנטר.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close