תערוכת IFA 2019: ווסטרן דיגיטל חושפת שורת מוצרי אחסון חדשים

הודעות לעיתונות | Press Release

חברת ווסטרן דיגיטל (WD), מציגה בתערוכת IFA 2019 פתרונות חדשים המסייעים באיסוף מידע שיתופי וניהולו. במסגרת התערוכה תציג החברה את קווי המוצרים העדכניים שלה תחת המותגים WD_Black, המיועד לעולם הגיימינג, WD ו- SanDisk.

מעבר מהיר

בין אם מדובר בגיימרים כבדים, חובבי היסטוריה משפחתית האוספים ואוגרים זכרונות יקרים, או בצלם המחפש את התמונה הנכונה – המוצרים החדשים מיועדים להבטיח אמינות וביצועים גבוהים במיוחד, על מנת לעמוד בצורכי האחסון של לקוחות הקצה:

WD_Black

קו המוצרים לגיימרים בנוי במיוחד לצורכי שחקנים שנדרשו עד כה לבחור איזה מהמשחקים החביבים עליהם להקריב, בכל פעם בה הגיעו למגבלות האחסון של מכונת המשחקים שלהם. בין חמשת הפתרונות החדשים לעולם הגיימינג המוצגים בתערוכה, ראוי לציון מיוחד כונן WD_Black P50 Game Drive SSD, שהוא כונן הגיימינג הראשון בתעשיה הכולל ממשק SuperSpeed USB, במהירות 20Gb/s. הכונן צפוי להיות זמין לאספקה בהמשך השנה.

WD_black | תמונה: ווסטרן דיגיטל

בנוסף, כולל סל המוצרים בתחום הזה גם שני כוננים מאושרים לעבודה בסביבת Xbox: כונן WD_Black P10 Game Drive לקונסולות Xbox One זמין לאספקה, וכונן WD_Black D10 Game Drive צפוי להיות זמין כבר בהמשך החודש. שני הכוננים נמכרים עתה עם חבילת חברות ניסיון Xbox Game Pass Ultimate.

WD

קו הכוננים הניידים My Passport זוכה לריענון ולהתאמה לצרכים חדשים של לקוחות. עם נפחי אחסון של עד 5TB, ובמארז הדק ביותר אי-פעם שהוצע במסגרת הסדרה הזאת, מציעה WD לצרכנים אפשרות לשאת עימם קיבולת גדולה יותר ולשמור על תמונות יקרות ערך, קבצי וידיאו ומסמכים – בכל מקום אליו הם מגיעים. כונני My Passport ו- My Passport for Mac החדשים מגיעים בצבעי מארז חדשים ובעיצוב דק, ומלווים בשלוש שנות אחריות מוגבלת.

My Passport | תמונה: ווסטרן דיגיטל

SanDisk

הדור הבא של טכנולוגיית NVMe, מאפשר לחברה לחשוף את כרטיס הזיכרון המהיר ביותר אותו ייצרה אי פעם, SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B. הכרטיס החדש מיועד לצלמים ואנשי וידיאו הנדרשים לטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לעמוד בביקוש הגובר לתוכן איכותי. עם מהירויות גבוהות במיוחד, יותר מפי שלושה בהשוואה לביצועים של כרטיסים בפורמטים קיימים, מאפשר כרטיס CFexpress הקלטה בלתי מופרעת של וידיאו באיכות RAW 6K, תוך שיפור יעילות ניהול זרימת העבודה.

SanDisk Extreme PRO CFexpress Card Type B | תמונה: ווסטרן דיגיטל

הכרטיס צפוי להיות זמין בהמשך השנה. בנוסף, משיקה החברה גם כרטיסי זיכרון SanDisk Extreme PRO SD™ UHS-I בנפח 1TB, שהוא כרטיס הזיכרון המהיר בעולם בנפח הזה ובתקן הזה. כרטיסי ה- SD האלה צפויים להיות מסופקים עוד החודש, ומתאימים במיוחד להקלטת וידיאו באיכות 4K UHD, ולצילום מהיר של סדרות תמונות סטילס.

iXpand™ Wireless Charger | תמונה: ווסטרן דיגיטל

מוצר פורץ דרך נוסף של SanDisk המוצג בתערוכת IFA הוא המטען האלחוטי הראשון בעולם המשלב גיבוי מקומי אוטומטי, iXpand™ Wireless Charger. המכשיר החדש מאפשר לצרכנים לבצע גיבוי מקומי של תמונות ממכשירי iPhone ואנדרואיד התומכים בתקני Qi – תוך כדי טעינת הטלפון עצמו. כך, נפתחת דרך חדשה לשמירה על הנתונים השמורים בטלפון הנייד – מבלי לשנות את הרגלי הטעינה הרגילים. לצרכנים המחפשים דרכים לתוספת אחסון למכשירי iPhone, על מנת לשחרר מקום לתמונות חדשות, מציעה עתה SanDisk גם כונן אחסון חדש, iXpand Flash Drive Go. שני המוצרים זמינים עתה בשווקים נבחרים.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *