סמסונג מציגה את Flip: לוח דיגיטלי נייד למצגות ושיתוף רעיונות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי
סמסונג אלקטרוניקס הציגה בתערוכת CES 2018 בלאס וגאס, את החזון שלה עבור “מקום העבודה העתידי” וחשפה לוח דיגיטלי “מחיק” לתרשימים ושיתוף רעיונות בשם Samsung Flip.
[tie_full_img][/tie_full_img]
המוצר החדש, אשר נחשף לראשונה באירוע “First Look” שערכה החברה בלאס וגאס, מכוון לעורר מעורבות דיגיטלית ושיתופיות רבה יותר, במטרה להתגבר על האתגרים הבולטים שבהם מתמודדים צוותים רבי משתתפים במהלך פגישות.  לוח התרשימים החדש מראה כיצד ניתן לשתף רעיונות באופן מיידי ישירות ממכשירי הקצה, ומאפשר לצוותים מרובי משתתפים לתרום, להרחיב ולבנות על רעיונות בזמן אמת.
ה-Samsung Flip מציע חיבור אלחוטי בין מגוון מכשירים וכמו כן גם חיבור קווי באמצעות חיבור USB, חיבור ישיר למחשבי PC וחיבורים למובייל. ל-Flip יכולת שיתוף מסך בין אותם מכשירים ללא איבוד איכות ויזואלית. כל משתמש יוכל לשתף את הרעיון ישירות מהמכשיר האישי שלו, כאשר המחיקה מהמסך מתבצע באופן אינטואיטיבי כמו למחוק לוח מחיק רגיל. את אותו לוח ניתן לסובב בצורה אופקית או אנכית וגם לגלול עד 20 דפים, בצורה דומה למה שמציע ה-Galaxy Note 8 כשמסך המכשיר כבוי.

לבסוף, בסיום העבודה עם המכשיר, אין צורך לקחת צילום מסך מאחר והכל נשמע בדאטה-בייס מרכזי בצורה אוטומטית, ואף ניתן להגן על “היצירות” שלכם באמצעות סיסמה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch