הוכרז: Galaxy Watch Active 2 – עם חוגה דיגיטלית וחיישן למדידת אק”ג

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כיומיים לפני ההכרזה הגדולה על סדרת מכשירי הNote הבאים, סמסונג (Samsung) מכריזה היום (ב’) על הדור הבא בסדרת שעוני ה-Active שלה – Galaxy Watch Active 2.

מבחינת סמסונג, השעון החדש הוא התשובה האנדרואידית (טוב, הטייזן-ית) האולטימטיבית לשעון החכם של אפל. בין כל היכולות המוכרות מהדור הקודם של השעון, כמו מד הדופק והמלצות הכושר האישיות, השעון החדש כולל חיישן למדידת אק”ג (הבודק את רמת הפעילות החשמלית שבלב) שהיה די ייחודי ומוכר מהשעון של אפל.

תמונה: סמסונג

פיצ’רים נוספים שתוכלו למצוא בשעון החדש הם היכולת לצפות בסרטונים קצרים על גבי המסך הקטנטן, מענה לשיחות ושמיעת מוזיקה בסטרימינג ללא המכשיר כאשר אתם משתמשים בקישוריות LTE באמצעות הeSim המוטמע בפנים. אך גולת הכותרת מגיעה בעיצוב של השעון.

השעון החדש מגיע בשני דגמים עיצוביים הכוללים גדלים של 40 ו-44 מ”מ, אם האפשרות לבחור במתכת עם רצועת עור או אלומיניום קליל יותר עם רצועת גומי, כאשר קישוריות הLTE שמורה באופן בלעדי לגרסאות המתכת. גוף השעון דק יותר מהדור הקודם וחוגת השעון שהוסרה בדור הקודם חוזרת ובגדול – אך בצורה דיגיטלית. כחלק ממסך המגע של השעון, סמסונג הטמיעה שטח המוקדש לחוגה הדיגיטלית שמאפשרת לכם “לסובב” את המסגרת ולשלוט בחלק מהפעולות בשעון, כמו מעבר בין אפליקציות ותפריטים.

תמונה: סמסונג

כדי להשלים את הפריט העיצובי, סמסונג מאפשרת לכם להתאים את הרקע בשעון לפרטי הלבוש שלכם באמצעות צילום הלבוש שלכם והפיכתו לטקסטורה שמתאימה לשמש כרקע לשעון. אפשר להניח שסמסונג לקחה את הרעיון מקווי הטלוויזיות האחרונות שלה, בהם הטלוויזיות מצליחה להשתלב בקיר באמצעות צילומו ועיבוד התמונה.

מתחת למכסה המנוע אין הרבה חדש – השעון כולל את מעבד ה-Exynos 9110 של החברה וזיכרון עבודה של 768 מ”ב או 1.5 ג”ב, לדגם הבלוטות’ ודגם ה-LTE בהתאמה. נפח האיחסון עדיין עומד על מספר חד ספרתי של 4 ג”ב שיאפשר לכם להוריד מוזיקה לשמיעה ללא חיבור לאינטרנט. בנוסף, השעון עומד בתקן IP68 נגד מים ואבק עם עמידות של 5ATM, שמקנה לכם את האפשרות להיות עם השעון עד 10 דקות בעומק של 50 מטרים (יעיל במקרה ואתם רוצים לשחות איתו).

מחיר וזמינות

השעון יגיע לרוכשים הראשונים כבר ב26 בספטמבר והמכירה המוקדמת תחל כבר ב6 בספטמבר. המחירים נעים בין 280$ עבור דגם ה40 מ”מ ועד 300$ עבור דגם ה-44 מ”מ. המחירים המצויינים הם לדגמי האלומיניום (הבלוטות’). מחירי דגמי ה-LTE המתכתיים טרם נחשפו.

שעוני האלומיניום יהיו זמינים בצבעים כסוף, שחור, וזהב-ורדרד, בעוד ששעוני המתכת בעלי רצועת העור יגיעו בצבעים כסוף, שחור וזהב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch