אפליקציות

פרטנר מעניקה ללקוחותיה 6 חודשים מתנה באפל מיוזיק

פרטנר בשיתוף פעולה חדש וייחודי בישראל עם אפל מביאה ללקוחותיה, וללקוחות חברת הבת 012 מובייל, את שירות המוזיקה של אפל בחינם ל-6 חודשים. בסוף תקופת ההטבה, החיוב ימשיך דרך החשבונית החודשית. לא לדאוג, ההטבה תקפה גם ללקוחות קיימים.

איך מתחברים?

לקוחות פרטנר שטרם נרשמו לשירות של אפל מיוזיק יכולים לגלוש לאתר הבית של החברה ולבצע את ההרשמה שם (או לשלוח סמס Music ל-999 ולקבל לינק ישיר). לקוחות 012 מובייל יוכלו לעשות תהליך דומה דרך האתר של 012 מוביילתהליך ההרשמה דורש הזדהות באמצעות מספר הטלפון שלאחריו תקבלו מספר אסמסים לזיהוי ולינק ישיר להורדת האפליקציה. לאחר שתשלימו את התהליך תוכלו להוריד את האפליקציה מה-App Store של אפל או ה-Play Store של גוגל, למכשירי אנדרואיד.
כמו כן, לאלו מכם שדואגים שחבילת הגלישה שלהם תלך כולה על שירות הסטרימינג, פרטנר מסירה את הדאגה והודיעה כי השימוש בשירות יהיה בלתי מוגבל ולא יצרוך נתונים מחבילת הגלישה החודשית.

גם למשתמשים קיימים

לקוחות פרטנר בעלי מנוי אפל מיוזיק קיים יכולים גם הם להנות מההטבה. לשם כך, תצטרכו לבטל קודם את המנוי הקיים (Cancel Subscription) בשירות ולבצע את תהליך ההתחברות הרגיל דרך פרטנר. התהליכים קצת שונים בין האפליקציה לאייפון ולמכשירי אנדרואיד – תוכלו לקרוא הסבר מפורט באתרי החברות. בנוסף, ההטבה תקפה גם לאלה שנהנו עד מ-3 חודשי ההתנסות המוענקות על ידי אפל בחיבור הראשוני לשירות.

מה יוצא לפרטנר מזה?

מתברר כי מודל ההטבה הזמנית התברר כמוצלח עבור המפעילה הסלולרית, ולאחר שהעניקה הטבה לחצי שנה עבור מנוי נטפליקס דרך שירות הטלוויזיה, מביאה החברה הטבה גם בקטגוריית המוזיקה. המודל עובד כך שהתקופה הראשונית (והלא קצרה בכלל) מוענקת בחינם ומאפשרת התנסות בשירות לתקופה ארוכה ואם תתרגלו אליו, מה טוב.  לאחר מכן החיוב החודשי ממשיך בחשבונית החודשית של החברה, שם היא מעוניינת שתמשיכו לרכז את ההוצאות השוטפות שלכם עבור השירותים השונים אתם צורכים מטעמיה העסקיים.

שירות Apple Music

אפל מיוזיק (Apple Music) מאפשר האזנה חופשית בצורה מקוונת (וגם ללא חיבור אינטרנט) למאגר של יותר מ-40 מיליון שירים מהעולם, דרך אפליקציה בסמארטפון או דרך המחשב, בתשלום חודשי קבוע. מחיר מנוי רגיל בישראל עומד על 19.90 שקלים לחודש למנוי בודד או 29.90 לחודש למנוי משפחתי עבור עד שישה אנשים. השירות מכיל מבחר לא קטן של שירים ישראליים, אותם ניתן לחפש באנגלית בעברית. בין המנעד הגדול של האמנים ישראליים, תוכלו למצוא לא מעט שירים ישנים ומוכרים, דרך מוסיקת חזנות ועד סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי, משה פרץ, אייל גולן ועוד.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close