אפליקציות

שירות חדש מבית ווייז יאפשר נסיעה זולה בנתיבים מהירים

לבקשת המשתמשים השיקה היום Waze Carpool פיצ’ר חדש באפליקציה שיאפשר להגיע מהר וזול יותר ליעד. כעת יוכלו הנהגים להתאים את מספר הנוסעים ומסלול הנסיעה שלהם, לעמוד בדרישות הקרפול בנתיבים מהירים וליהנות אף מנסיעות חינם בהם.

Waze Carpool משיקה היום את אחד הפיצ’רים המבוקשים ביותר שלה, שיאפשר לנהגים להזמין מספר נוסעים להצטרף לנסיעה השיתופית שלהם ולשנות את המסלול בהתאם. הפיצ’ר החדש יאפשר לנהגים לשלוט יותר בהוצאות הנסיעה, לוודא כי הם עונים על דרישות הקרפול בנתיבים המהירים – גם כאשר נדרשים 3 נוסעים לפחות – ולהגיע מהר וזול יותר ליעד.

הפיצ’ר פותח הודות לפניות מצד משתמשי Waze Carpool בישראל ובעולם, שביקשו יותר שליטה בתכנון את מסלול הנסיעה שלהם וכמות הנוסעים בה. לאור החדשות האחרונות ממשרד התחבורה שמתכנן לפתוח נתיבי תחבורה ציבורית לנסיעות קרפול כבר בשבועות הקרובים, השירות החדש יסייע אף יותר לנהגים הישראלים ליהנות מנסיעה מהירה וזולה יותר.

ככה זה יעבוד

לאחר שמאשרים נסיעה, מקישים על סימן ה + כדי להזמין רוכבים נוספים במסלול במעקף מינימלי.

“אנו שמחים להשיק את אחד מהפיצ’רים המבוקשים ביותר בממשק הקרפול שלנו ולאפשר לנהגים להזמין נוסעים נוספים להצטרף לנסיעה. הפיצ’ר החדש מקל עוד יותר על נהגים ונוסעים להצטרף לקרפול וחוסך זמן וכסף בנסיעות היומיות שלהם”, אמר ניר חן, מנהל מוצר Waze Carpool.

הפיצ’ר החדש זמין החל מהיום בארה”ב, ישראל, ברזיל ומקסיקו.

תגיות
להמשך קריאה

הודעה לעיתונות | Press Release

הודעות לעיתונות הן ידיעות המשוחררות לכלי התקשורת על ידי החברות עצמן או נציגיהן במדינות השונות, ביניהם גם משרדי יחסי הציבור. במרבית המקרים הידיעות מתפרסמות כפי שהתקבלו אלא אם נמצא בה פגם חדשותי כלשהו או נדרשה התערבות עריכה על פי החלטתנו.
Back to top button
Close