מסכי הטלוויזיה החדשים של LG נוחתים בישראל

הודעות לעיתונות | Press Release

LG ישראל וקבוצת ח.י., היבואנית הרשמית של LG בישראל בתחום האלקטרוניקה הבידורית, משיקות השבוע את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנת 2019-2020. הסדרות החדשות כוללות מגוון טכנולוגיות כדוגמת: OLED , NanoCell ו- UHD BIG. המסכים יושקו במגוון גדלים החל מ-“43 ועד ל-“86, ומשלבים את הדור הבא של המעבד α9 זוכה פרס החדשנות למסכי OLED ומעבד α7 למסכי NanoCell.

בדור השני של מעבדי אלפא שולב אלגוריתם למידה עמוקה המאפשר למעבד לקלוט את הסיגנל שמגיע לטלוויזיה ובאופן אינטואיטיבי לעבד אותו בצורה אופטימלית לצורך יצירת חווית צפייה ריאליסטית וטבעית יותר. הטלוויזיות החדשות ישווקו החל מהיום ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות וכן, באתרי הסחר המורשים.

טלוויזיות ה-OLED החדשות של LG, ביניהן הדגמים W9, E9 ו-C9, המצוידים עם מעבד α9 דור 2, מספקות את איכות התמונה והסאונד ברמה גבוהה במיוחד בזכות האלגוריתם ללמידה עמוקה (Deep Learning) שפותח ממאגר מידע רחב של מעל למיליון נקודות חזותיות המזהה את איכות התוכן המקורי וקובע את שיטת השדרוג הטובה ביותר לאיכות הפלט החזותי. האלגוריתם וניתוח הנתונים מאפשרים דיוק בזיהוי תוכן ופלט חזותי אופטימלי.

OLED E9 | תמונה: יח”צ LG

המעבד החדש של סדרת הטלוויזיות החדשה של LG, המזהה את מקור התוכן וממטב את התמונה לפי מקור התוכן, מכוונן את טון עקומת מיפוי הצבעים בהתאם לתנאי הסביבה, במטרה להציע בהירות מסך אופטימלית תוך מינוף יכולת זיהוי תפיסת התמונה של העין האנושית בתאורה שונה. המעבד משתמש בחיישן האור הסביבתי של הטלוויזיה בכדי למדוד את רמת האור ולהתאים באופן אוטומטי את בהירות המסך לפי הצורך. הבינה המלאכותית (AI) של המעבד α9 דור 2 מחדדת אף יותר את תוכן ה-HDR על-ידי התאמת הבהירות עד הפיכת הסצנות הכהות ביותר לסצנות בעלות ניגודיות מרשימה, פירוט ועומק של צבע, הנראים גם בחדרים בהם התאורה הבהירה ביותר. LG מספקת לצרכנים חווית HDR מרהיבה גם תחת תנאי תאורה משתנים בכך שהיא ממנפת את חדשנות התצוגה האחרונה של Dolby, אשר מתאימה בתבונה את התוכן של Dolby Vision.

איכות הסאונד בליין מסכי הטלוויזיות החדש של LG משודרגת באמצעות האלגוריתם החכם שיכול לשלב שני ערוצי אודיו המספקים סאונד היקפי וירטואלי של 5.1 ערוצים. מעבד ה-α9 – דור 2 מייעל את פלט הסאונד תוך זיהוי סוג התוכן, ובכך הופך את הסאונד לצלול יותר במהלך צפייה בסרטים, סדרות דרמה ושידורי חדשות. משתמשים יכולים לשנות את הגדרות הסאונד במטרה להתאים אותן לתנאי החלל או לחלופין לאפשר לטכנולוגיה החכמה של הטלוויזיות של LG להגדיר את תנאי הסאונד המיטביים על-פי המיקום של הטלוויזיה בחלל החדר. בנוסף, טלוויזיות הדגל של LG מחוברות ל- Dolby Atmos, במטרה לייצר סאונד מציאותי במיוחד לחוויית בידור ייחודית ומרשימה.

מסכי NanoCell חדשים

טלוויזיות ה- NanoCell מדגמי SM95 ו- SM90, SM86 ו-SM81 כוללים את טכנולוגיית ה- NanoCell, המתאפיינת בפאנל שמכיל חלקיקים זעירים הסופגים את הפרעות האור ועל-ידי כך מחזירים אלינו אורך גל נכון המאפשר לראות צבעים מדויקים ואחידים גם מזווית צפייה רחבה במיוחד, ובתקן HDR Dolby Vision המאפיין גם את מסכי ה-OLED. בעזרת שימוש בנתונים דינמיים לשינוי הצבע, הניגודיות והבהירות על-בסיס כל סצנה וסצנה, טכנולוגיית ה- Dolby Vision משפרת באופן עילאי את רמת הדיוק של הצבעים. Dolby Vision הוא הפורמט המועדף על יוצרי הסרטים וספקי התוכן – כל שבעת אולפני הסרטים הגדולים תומכים ביצירה ובשחרור של סרטים בפורמט Dolby Vision, ואף ספקי אינטרנט רבים הפכו את הפורמט הזה לברירת המחדל שלהם. בנוסף, בסדרת מסכים אלו ניתן למצוא את הדור השני של המעבד α7, אשר מפחית את רעשי התמונה, מעצים את הפרטים והניגודיות ומגדיל את טווח הצבעים.

מסך מסוג NanoCell | תמונה: יח”צ LG

סדרות ה-NanoCell SM9500, SM9000 מכילות מערך תאורה אחורית המסודר לכל אורך ורוחב המסך – Full Array Dimming המאפשר שליטה מקסימלית בתאורה האחורית וקבלת רמות צבע שחור גבוהות במיוחד.
מסדרת המסכים הגדולים, UHD BIG מושק מסך ”86– 86UM7580 הכולל גם את טכנולוגיית 4K IPS , המשדרגת תכני HD ו- FHD לאיכות 4K ועומדים בתקן HDR 10. כל המסכים המושקים מגיעים עם הממשק החכם webOS 4.5 המאפשר גישה לדפדפן, לאפליקציות ולמערכת הבינה המלאכותית Al ThinQ.

באמצעות חיבור HDMI 2.1, כל טלוויזיות ה-OLED 2019 של LG וחלק נבחר מה- NanoCell עם טכנולוגיית ThinQ AI יתמכו ב-(High Frame Rate) HFR. בזכות התמיכה ב-HFR תנועת התמונה תהיה חלקה וברורה יותר ב- 120 פריימים לשנייה במטרה לספק עיבוד טוב יותר של תוכן מהיר כגון ספורט וסרטי פעולה. בנוסף, הטלוויזיות יתמכו בערוץ אודיו eARC משופר המאפשר לחובבי קולנוע ביתי לנצל בצורה חלקה את חיבורי ה-HDMI וליהנות מאיכות האודיו הגבוהה ביותר עם פירוט ועומק מעולה. הטלוויזיות החדשות מותאמות לקצב ריענון משתנה (Variable Refresh Rate -VRR) ולמצב חביון אוטומטי נמוך (ALLM – Automatic Low Latency Mode) המסייע לספק תמונה נקייה, ללא קפיצות – תכונות המתאימות מאוד גם לקהילת הגיימרים.
המסכים מהסדרות החדשות מכילים HOME DASHBOARD באמצעותו ניתן לשלוט במוצרי LG Thinq כגון מכונות כביסה, שואבי אבקו עוד. אפשרויות השליטה בכל מוצרי LG Thinq או בכל מוצר בעל תקן OCF (Open connectivity foundation), כלומר ניתן לשלט באמצעות הטלויזיות של LG באלפי מוצרים כגון: מערכות תאורה, מנעולים לדלתות, מוצרי חשמל ועוד, הכל באמצעות השלט החכם.

OLED C9 | תמונה: יח”צ LG

גיא בן יהודה, סמנכ”ל שיווק LG ישראל: “…מדובר בטלוויזיה שמגדירה מחדש את חווית הצפייה ומספקת איכות תמונה וסאונד מהגבוהים ביותר בשוק הטלוויזיות והכל בתצורה שמעניקה לצופים בבית אינסוף אפשרויות לעיצוב ותכנון מרחב הצפייה המושלם ומותאם אישית. על-פי הנתונים שבידנו, LG צופה כי עד שנת 2026 מסכי ה-OLED יהיו המסכים הנמכרים ביותר בקרב הצרכנים. בימים אלו אנו משקיעים משאבים רבים על-מנת להרחיב את התוכן ולהטמיע עוד ועוד אפליקציות במסכי הטלוויזיה שלנו כי אנחנו מבינים שלצד טכנולוגיה חדשנית, הצרכן הישראלי שם דגש רב על התוכן שמוצע”.

מחירים וזמינות

סדרת ה-OLED זמינה בגדלים 55, 65 ו-77″ והמחיר ההתחלתי לדגם הכי נמוך הוא 8,490 שקלים.
סדרת ה-NanoCell נעה בין 49″ ל-75″ ומתחילה ב-3,790 שקלים
בסדרת ה-UHD BIG תמצאו מסכים המגיעים החל מ-43″ ועד ל-86″, כאשר המחיר ההתחלתי הוא 2,300 שקלים.

את הקטלוג המלא ניתן למצוא כאן

שתפו כתבה