בית חכם ומוצרים לבישיםגאדג'טים

באג מביאה לישראל את PartyBox 300 – רמקול המסיבות של JBL; הזמנה מוקדמת החלה

מותג הרמקולים הניידים JBL, משיק את מה שנראה כחיית המסיבות האולטימטיבית, ה-PartyBox 300. מדובר ברמקול נייד אך לא קטן, המשלב עוצמה גבוהה וצליל אנרגטי עם תאורה חיה. הרמקול החדש נוחת ברשת באג, יבואנית רשמית ובלעדית של JBL בישראל.

ה-PartyBox 300 בנוי לספק מוזיקה עוצמתית לחללים גדולים, הופעות קטנות מחוץ לבית או אפילו לערבי קריוקי. הרמקולים הניידים עם הסאונד הייחודי של JBL זכה בפרסים רבים והינו מותג הרמקולים הניידים הנמכר ביותר בישראל. אודות לטכנולוגיה מתקדמת וייחודית ניתן לשרשר גם את ה-PartyBox לכל רמקול אחר של JBL, בעל יכולות שיתוף.

הזרמת אודיו באופן אלחוטי נעשית מכל התקן בעל קישוריות Bluetooth, כך שהסאונד של JBL זמין לטווח עצום של מכשירים, כולל טאבלטים וסמארטפונים שונים. בנוסף, הרמקול מאפשר לחבר מיקרופון לערבי קריוקי וגיטרה תואמת להשלמת החוויה, בנוסף לניגון מוזיקה ישירות מדיסק און קי אותו מחברים ישירות לרמקול.

תמונה: יח”צ

סוללת הליתיום במכשיר בגודל 10,400 מיליאמפר/שעה מאפשרת עד כ-18 שעות של השמעה ומסוגלת גם להטעין מכשירים נוספים דרך חיבור USB. נוסף על כך, הסוללה מספקת אנרגיה גם לאורות ה-LED המובנים עם תמיכה בשלל צבעים המתאימים את עצמם למצב המסיבה אותו בחרתם.

תמונה: יח”צ

כאמור, ניתן לשרשר את המוזיקה מהרמקול החדש לרמקולים נוספים בצורה אלחוטית באמצעות טכנולוגיית True Wireless Stereo
הייחודית של JBL, כאשר מעל שני רמקולים החיבור מתבצע באמצעות אפליקצית JBL Connect.

מחיר וזמינות

הרמקול החדש של JBL יעלה בישראל כ-1,999 שקלים. הוא זמין כבר עכשיו להזמנה מוקדמת דרך באג ולסניפים יגיע בשבוע הבא

תגיות
להמשך קריאה

הודעה לעיתונות | Press Release

הודעות לעיתונות הן ידיעות המשוחררות לכלי התקשורת על ידי החברות עצמן או נציגיהן במדינות השונות, ביניהם גם משרדי יחסי הציבור. במרבית המקרים הידיעות מתפרסמות כפי שהתקבלו אלא אם נמצא בה פגם חדשותי כלשהו או נדרשה התערבות עריכה על פי החלטתנו.
Back to top button
Close