המילטון מביאה לישראל את שואב האבק האלחוטי הראשון מבית שיאומי

הודעות לעיתונות | Press Release

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של מותג שיאומי (Xiaomi) בישראל, תחל בשיווק ומכירה מוקדמת של שיאומי Mi Handheld Vacuum Cleaner, שואב אבק אלחוטי נטען. ה- Mi Handheld Vacuum Cleaner הינו השואב הראשון של המותג שיאומי שמשווק בישראל, והוא יציע חבילה משתלמת במיוחד של טכנולוגיית שאיבה מתקדמת, סוללה חזקה, עיצוב מודרני ונוחות שימוש מרבית.

תמונה: יח”צ שיאומי

השואב החדש מצויד במנוע Brushless ציקלוני בעל 9 קונוסים עם מהירות סיבוב של עד 100,000 סל”ד ועוצמת יניקה של 90AW המספקת עוצמת שאיבה חזקה במיוחד של PA 23,000 ומצב הפעלה MAX המאפשר עוצמת שאיבה גבוהה פי 4 מהמצב הרגיל.

ה-Mi Handheld Vacuum Cleaner בעל סוללה חזקה mAh2500 המאפשרת זמן עבודה ארוך של עד 30 דקות ולשטח כיסוי אפקטיבי של עד 160 מ”ר. תאי הסוללה והתאמת המתח מנוהלים על ידי מנגנון ייעודי. הסוללה וטכנולוגיות ההגנה של התאים מבטיחות אורך חיי סוללה ובטיחות מירבית.

תמונה: יח”צ שיאומי

מחיר וזמינות

השואב מבית שיאומי ישווק במחיר של 1,099 שקלים. ביחד עם השואב יקבלו הרוכשים מערכת ניקיון הכוללת מוט הארכה מתכתי, ראש שאיבה ממונע רצפתי עם מברשת רכה, ראש שאיבה ממונע למיטה ולספות, מתאם שאיבה צר מוארך, מתאם שאיבה עם מברשת רכה ומטען קיר ומעמד לחיבור על הקיר.

תמונה: יח”צ שיאומי

בשלב זה השואב מוצע במכירה מוקדמת דרך אתר שיאומי ישראל עם זמן אספקה של 14 יום.  בהמשך יוצע השואב גם בחנויות שיאומי בקריון, דיזינגוף סנטר, בקניון אילת ואצל המשווקים המורשים.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *