באפל רוצים שתפתחו את הלב; פרסומת החג כבר כאן

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

תקופת החגים בארה”ב ובעולם זו היא אחת התקופות העמוסות אשר בהן אנשים רבים מסביב לעולם יוצאים ועושים את מסע הקניות שלהם, חוסכים כסף רוב חודשי השנה על מנת להנות מהמבצעים השווים שמחכים להם בבלק פריידי (Black Friday) ובכריסטמס.

השנה בחברת אפל דווקא ניסו לעשות משהו קצת שונה מבשנים קודמות. החברה פרסמה את פרסומת החג שתלווה אותה לתקופה של החודשיים הקרובים אשר זאת תעלה לשידור בערוצי הטלוויזיה, באינטרנט וכמובן באתר החברה אשר כבר עכשיו מאפשר לרוכשים לרכוש מתנות עבור החגים.

פתחו את הלב לכולם; אפל
פתחו את הלב לכולם; אפל

הפרסומת השנה מתמקדת בפתיחת הלב ולקבל את השונה, ומה שמפתיע אותנו דווקא, כי אפל כמעט ולא עשתה שימוש במוצרים שלה על מנת לשווק את המוצרים בתקופת החגים העמוסה. הפרסומת מתעסקת ב”מפלצת” פרנקי, אשר זה מנסה להיות חלק מרוח החג כאשר כולם מפחדים ממנו, שם מראה אפל את הקרע בחברה ועל מנת שחודשי החג יעברו בשלום, זאת רוצה שאנשים יפתחו את הלב ויקבלו את האחר. אהבנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra