ערוץ ההיסטוריה מגיע ל-STING TV כחלק מחבילת המדע והטבע

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בשירות הטלוויזיה האינטרנטי סטינג טיוי (STINGTV) הודיעו היום על הוספת ערוץ ההיסטוריה לחבילת המדע והטבע. מהיום, חבילת המדע והטבע תכלול 13 ערוצים, ביניהם: ערוץ ההיסטוריה, Discovery Science, Discovery HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild, Animal Planet לצד הערוצים הישראלים.

תמונה: באדיבות ערוץ ההיסטוריה ו-sting tv

ערוץ ההיסטוריה, הינו הערוץ היחיד בישראל המוקדש לתכני היסטוריה ומאפשר לצופיו לחוות ולחוש את כוחה של ההיסטוריה ולחבור לאנשים ולמאורעות שעיצבו את העולם של היום. הערוץ משלב תכנים בינלאומיים מגוונים, כגון: היסטוריה צבאית, טכנולוגיה, מדע, ארכיאולוגיה, תעלומות מן העבר, ותכני רכש ישראליים, המביאים לצופים נושאים שבלב לבה של ההוויה היהודית והישראלית.

בין התכנים בערוץ: “היסטוריה למכירה”, “ענתיקות על הדרך”, “רגעי הכדורגל הגדולים בהיסטוריה”, “אוצר הזהב המקולל”, “נשיאים במלחמה”, “שושלת טראמפ”, “פרשת ווטרגייט”, “עלייתו ונפילתו של פבלו אסקובר”, “פרשת קלינטון”, “מכונת התעמולה של היטלר”, “חייזרים מן העבר”, “לבד”, ועוד. הערוץ משדר באיכות HD ותכניו יהיו זמינים ללא תשלום 24/7 גם בשירות ה-VOD.

תמונה: באדיבות ערוץ ההיסטוריה ו-sting tv

STINGTV משדרת כ- 40 ערוצים ליניאריים לצד ספריית VOD ענפה.  התוכן של STINGTV מבית yes כולל כ- 600 סדרות ועונות חדשות וכ- 1,500 סרטי קולנוע בכל זמן נתון, זאת בנוסף לתכני ילדים, תכני מדע וטבע ושידורי ספורט. ערוץ ההיסטוריה יתווסף ללא תשלום לחבילת המדע והטבע ולחבילה המשפחתית של STINGTV, הכוללת בנוסף גם את החבילות הבאות: סרטים, סדרות, ילדים, חבילת ערוצי ספורט 5 והערוצים הישראליים, ב-99 ₪ בלבד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *