טלוויזיה ישראלית

ערוץ ההיסטוריה מגיע ל-STING TV כחלק מחבילת המדע והטבע

בשירות הטלוויזיה האינטרנטי סטינג טיוי (STINGTV) הודיעו היום על הוספת ערוץ ההיסטוריה לחבילת המדע והטבע. מהיום, חבילת המדע והטבע תכלול 13 ערוצים, ביניהם: ערוץ ההיסטוריה, Discovery Science, Discovery HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild, Animal Planet לצד הערוצים הישראלים.

תמונה: באדיבות ערוץ ההיסטוריה ו-sting tv

ערוץ ההיסטוריה, הינו הערוץ היחיד בישראל המוקדש לתכני היסטוריה ומאפשר לצופיו לחוות ולחוש את כוחה של ההיסטוריה ולחבור לאנשים ולמאורעות שעיצבו את העולם של היום. הערוץ משלב תכנים בינלאומיים מגוונים, כגון: היסטוריה צבאית, טכנולוגיה, מדע, ארכיאולוגיה, תעלומות מן העבר, ותכני רכש ישראליים, המביאים לצופים נושאים שבלב לבה של ההוויה היהודית והישראלית.

בין התכנים בערוץ: “היסטוריה למכירה”, “ענתיקות על הדרך”, “רגעי הכדורגל הגדולים בהיסטוריה”, “אוצר הזהב המקולל”, “נשיאים במלחמה”, “שושלת טראמפ”, “פרשת ווטרגייט”, “עלייתו ונפילתו של פבלו אסקובר”, “פרשת קלינטון”, “מכונת התעמולה של היטלר”, “חייזרים מן העבר”, “לבד”, ועוד. הערוץ משדר באיכות HD ותכניו יהיו זמינים ללא תשלום 24/7 גם בשירות ה-VOD.

תמונה: באדיבות ערוץ ההיסטוריה ו-sting tv

STINGTV משדרת כ- 40 ערוצים ליניאריים לצד ספריית VOD ענפה.  התוכן של STINGTV מבית yes כולל כ- 600 סדרות ועונות חדשות וכ- 1,500 סרטי קולנוע בכל זמן נתון, זאת בנוסף לתכני ילדים, תכני מדע וטבע ושידורי ספורט. ערוץ ההיסטוריה יתווסף ללא תשלום לחבילת המדע והטבע ולחבילה המשפחתית של STINGTV, הכוללת בנוסף גם את החבילות הבאות: סרטים, סדרות, ילדים, חבילת ערוצי ספורט 5 והערוצים הישראליים, ב-99 ₪ בלבד.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close