איידיגיטל פותחת מועדון חברים ומודיעה על שיפורים במערך התיקונים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

את הבוקר פתחה איידיגיטל, המשווקת הרשמית של מוצרי אפל בישראל, במספר הכרזות לטובת שיפור חוויית הלקוח. בין ההכרזות היו מועדון חברים חדש, הקמת מעבדה רשמית חדשה, ושירות החזרת מכשירים מתיקון עד הבית.

מועדון חברים

איידיגיטל ממתגת את מועדון הלקוחות החדש כמועדון לחברים בלבד. החברה תציע לכל בעלים גאים של מכשיר iOS או מק חברות במועדון אקסקלוסיבי שיכלול מדי פעם “ערבי חברים” בעלי תוכן ייחודי למועדון כמו סדנאות צילום עם האייפון, בשיתוף קאמרה אובסקורה. בנוסף יקבלו החברים טיפים על שימושים במכשירים שברשותם, מבצעים והטבות רכישה בחנות וגם הנחות על סדנאות נוספות.

כיום יש לחברה גישה למידע הרכישה הטכני של כל לקוח אך עקב מגבלות חוקיות אין ביכולתה לעשות דבר מהותי עם המידע הזה. החברות במועדון בעצם תאשר לאיידיגיטל לשלוח לכם הצעות ייחודיות ומותאמות אישית בהתאם למוצרים שרכשתם, והעלות? חינם.
את ההרשמה ניתן לבצע באמצעות העמוד הייעודי הזה או בקבלת קישור באמצעות שליחת המילה ‘מועדון’ באסמס למספר 052-9999829

בנוסף, מי שיצטרף בחודשיים הקרובים ייכנס אוטומטית להגרלה של שני מכשירי iPhone XS.

מעבדת רמת אביב

עד היום היו שתי מעבדות רשמיות בישראל המורשות לבצע תיקונים עם חלפים חדשים ומקוריים. האחת היא של DCS בראשון לציון והשנייה של איידיגיטל היושבת בפתח תקווה. כל תיקון באיידיגיטל הצריך שינוע של המכשיר למעבדה בפתח תקווה ועקב כך, לקח כשלושה ימי עסקים. כעת פותחת איידיגיטל מעבדה נוספת שתשב פיזית בסניף קניון רמת אביב ובכך גם תקצר את זמני ההמתנה לסיום התיקון (בהתאם לאישור הצעת מחיר וזמינות חלפים)

נכון להיום נדרשו שלושה ימי עסקים לתיקון וכעת זמני ההמתנה צפויים להתקצר לעד שני ימי עסקים בהתאם למכשירים:

  1. תיקון אייפון או אייפד ייקח עד יום עסקים אחד.
  2. תיקון מחשב מק ייקח עד שני ימי עסקים.

במקרה של אי זמינות חלפים, לקוח יצטרך לחכות עד שלושה שבועות להגעת החלקים חסרים. לבעלי אייפון יסופק מכשיר חלופי.
יש לציין שתיקוני מסכים עדיין קשים עבור החברה עקב ההוראות המחמירות של אפל, ובמקרה של תיקון מסך זמני ההמתנה יגיעו עד לכחמישה ימי עסקים (בהתאם לזמינות החלק).

איידיגיטל אקספרס – טכנאי עד הבית

את המהלך האחרון הציגה החברה עבור המשתמשים שמתקשים להגיע לסניף לאחר התיקון. איידיגיטל מציעה שירות חדש – החזרת מכשיר מתיקון תוך יום עסקים אחד (בין חיפה לב”ש ובהתאם למגבלות חברת השליחויות). למעשה תוכלו להגיע לסניף כדי להפקיד את המכשיר לתיקון והחזרתו תיעשה עם שליח עד הבית בתיאום אישי.

החיסרון? המחיר. עלות השירות תהיה כ-150 שקלים ולכן אינה אטרקטיבית לכל אחד או לכל מקרה. במקרים בהם ידכם משגת או אם אתם עמוסים מדי אך חייבים לקבל את המכשיר בהקדך, ייתכן שזה שירות שכדאי לקחת בחשבון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *