אסוס משיקה בישראל את מארז ROG Strix Helios לגיימרים

הודעות לעיתונות | Press Release

חברת אסוס משיקה בישראל את מארז ROG Strix Helios, מארז המחשב הראשון לגיימינג מבית Strix Helios. מדובר במארז באיכות פרימיום ובגודל mid-tower עם עיצוב מרהיב ומערכת ניהול כבלים מקיפה, לצד שפע של מקום לתצורות עם קירור במים. Strix Helios תוכנן מהיסוד כדי להתאים לרכיבי ROG, ולכן כל חובב של מותג הגיימינג של אסוס ודאי ישקול לרכוש אותו.בנוי

לתצורות מחשבי ראווה

Strix Helios מעוצב במחשבה על משתמשים שרוצים להרכיב מחשב גיימינג ייחודי. הוא כולל שלושה לוחות של זכוכית מחוסנת ומעושנת בעובי 4 מ”מ המקובעים במסגרת מעודנת מאלומיניום מוברש ומשלב גם תאורת Aura RGB בלוח הקדמי. ניתן להגדיר כל אחת מנוריות ה- LED בפני עצמה ולהתאים אותן אישית תוך שימוש במיליוני צבעים ובמגוון אפקטים מוגדרים מראש – באופן שקל לסנכרן את כולן עם שפע מוצרי החומרה התומכים בטכנולוגיית Aura Sync כדי ליצור מראה מרהיב וייחודי של המחשב.

המארז מציע אפשרות להרכבת שתי יחידות GPU באופן אנכי בנוסף לכיוון הסטנדרטי, לגיימרים שרוצים להוסיף עוד טאץ’ של סטייל. לגיימרים שרוצים להציג לראווה את המחשב באירועי LAN ואירועי גיימינג, המארז מגיע עם ידיות אופנתיות מבד המסוגלות לשאת עד 50 ק”ג לשינוע נוח.

תמונה: יח”צ

ניהול כבלים ותחזוקה פשוטים

Strix Helios עוצב בקפדנות עם כיסויים גמישים ומערכת ניהול כבלים מקיפה שעוזרים לשמור על פנים המחשב מסודר, נקי ואסתטי. כיסוי מותאם ורב-תכליתי עם מאחזי GPU מסייע בהסתרת כבלים באופן מתוחכם, מספק תמיכה יציבה לכרטיסים גרפיים ומאפשר הרכבה של כונן SSD או ROG Aura Terminal כדי להציגם היטב. יש גם מארז PSU משני חלקים עם פתח קדמי המאפשר תאימות ל- ROG Thor או לספק כוח אחר המשלב תצוגת OLED מובנית. מאחור, כיסוי כבלים שקוף למחצה מסתיר חיווט תוך שהוא מאפשר לתאורה של התקני RGB להאיר דרכו.

קל גם להרכיב את המחשב עם Strix Helios וגם לבצע בו עבודות תחזוקה. לחצני שחרור בחלק האחורי של השלדה מאפשרים למשתמשים לפתוח מטה את לוחות הצד כדי לגשת במהירות ובלי כלי עבודה לפנים המחשב. הלוחות מחוברים לצירים בתחתיתם והם יישארו מחוברים בזווית עד שיגיע הזמן לנתקם לחלוטין. המארז מגיע גם עם תושבות למאווררים ורדיאטורים ומסננים הניתנים להסרה בחלק העליון, בחלק הקדמי ובצד התחתון, כדי להגן מאבק מכל כיוון.

תמונה: יח”צ

ביצועים וקישוריות

Strix Helios בנוי לביצועים ומוכן להרחבה – יש בו מקום ללוח אם עד גודל EATX ודי שטח למערכת רצינית של קירור במים. עם תמיכה ברדיאטורים בגודל מרבי של 420 מ”מ בחזית או 360 מ”מ בחלק העליון, נשמר גם מקום להתקנת משאבה ומיכל לקירור במים. המארז כולל גם לוח I/O מתקדם הכולל קישוריות ובקרים מהירים, כולל יציאת USB 3.1 Type-C™ דו-כיוונית ובקרים ייעודיים של מהירות מאוורר ותאורת RGB.

מחיר וזמינות

את המארז ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים החל מחודש יולי 2019 במחיר מומלץ של 889 שקלים.

שתפו כתבה
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *