הצצה ראשונה: הכיסויים למכשירי האייפון החדשים כבר כאן [וידאו]

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מכשירי האייפון החדשים לשנת 2019 צפויים להחשף בחודש ספטמבר הקרוב. חרושת השמועות וההדלפות כבר ממלאות את הרשת ואנחנו באתר הצלחנו לשים את ידינו על שלושה כיסויים בגדלים השונים, אשר הותאמו במיוחד עבור שלושת דגמי האייפון החדשים וצפויים לענות לשמות: iPhone (11) XR), iPhone XI (11), iPhone XI (11) Max.

צפו בסרטון:

על פי הכיסויים שבידינו, שלושת המכשירים צפויים להגיע בגדלים שונים שיותאמו לגדלים של המכשירים הנוכחיים. שלושתם צפויים לקבל את מבנה המצלמה המרובע החדש (אך עם שלוש מצלמות), יחד עם זאת, לא מובטח כי שלושת המכשירים יקבלו מערך עדשות זהה ועשויים להבדל ביניהם במפרט המצלמה. בנוסף, ניתן לראות שמיקום הכפתורים בצידי המכשיר צפוי לזוז מעט למטה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch