טלוויזיה ישראלית

סלקום משפרת את שירותי הטלוויזיה באפל ואנדרואיד TV

בחלק מהשיפורים תוכלו למצוא את שירות ההקלטה האוטומטית 24/7, שירות ה"חיפוש" ואת סלקום ווליום לאנדרואיד TV

חלוצת הטלוויזיה על גבי האינטרנט, סלקום TV, משפרת היום את שירותיה עבור משתמשי אפל ואנדרואיד TV במגוון אפשרויות שעד היום היו זמינות רק עבור משתמשי הממיר הביתי של החברה.

משתמשי Apple TV

אם אתם משתמשים במוצר הטלוויזיה של אפל כדי לצרוך את השידורים של סלקום TV, וודאי תשמחו לגלות ששירות ההקלטה 24/7 הגיע כעת עבורכם. אותו שירות, שבפרטנר TV מכונה Catch Up, מאפשר לכם לצפות בתוכניות מכל הערוצים עד שבוע אחורה מבלי הצורך לזכור להקליט. כמו כן, בכל מצב נתון אם פספסתם את התחלת התוכנית, תוכלו גם להשתמש בשירות Start Over שיאפשר לכם להתחיל אותה מההתחלה. שירות ההקלטה מוקלט ומשודר באיכות HD.

ניתן להכנס לשירות דרך פס המידע (אינפו בר) שמופיע בתחתית המסך או דרך כניסה לקטגוריית “שודר השבוע” בתפריט הראשי, שם תוכלו לראות רשימה מלאה של לוח השידורים בשבוע האחרון.

שדרוג נוסף שהתווסף למשתמשי התפוח הוא אפשרות החיפוש. עד היום היה החיפוש זמין רק עבור הממירים הביתיים של החברה וכעת זמינים גם בApple TV.  אופציית החיפוש ממוקמת בתפריט העליון במסך וכוללת השלמה אוטומטית והיסטוריית חיפושים אחרונים.
במידה ולא שיניתם דבר בהגדרות העדכון יגיע בצורה אוטומטית, במידה וכן שיניתם, תאלצו לעדכן בצורה ידנית.

משתמשי Android TV

במידה ואפליקציית סלקום במכשיר ה-Android TV התעדכנה באופן אוטומטי, סביר להניח ששמתם לב כי מעתה שירות המוזיקה של סלקום TV, סלקום ווליום, התווסף כקטגוריה בתפריט העליון.

שירות המוזיקה, הניתן בחינם לכלל לקוחות סלקום TV, כולל ספריית מוזיקה ללא הגבלה המתעדכנת מדי יום ומציעה מבחר רחב של תכנים להאזנה מהארץ ומהעולם. ניתן למצוא תכנים לפי חיפוש ספציפי או לחילופין באמצעות דפדוף בין ז’אנרים ישראליים ובינלאומיים.
עוד מציע השירות יכולות ופיצ’רים מתקדמים, ביניהם: יצירת פלייליסטים, אזור אישי למשתמש שמכיל את היסטוריית השימושים שלו, האזנה לשירים מכלל תחנות הרדיו ב-online, ורשימת ההשמעה של השירים בתחנות הרדיו בהתאם ללוחות השידורים. פלייליסטים בנויים מראש שמוצעים למשתמש לפי מצבים משתנים (חורף, שבת, חופשה, מצב רוח), המלצות למוסיקה חדשה ומומלצת ועוד.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close