אינסטגרם שוקלת את האפשרות להחביא את כמות הלייקים לפוסט

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מפרקת הקוד הסדרתית ג’יין מנצ’ן וונג (Jane Manchun Wong) הידועה בטוויטר גם כ wongmjane@, מצאה פיצ’רים חדשים המוחבאים בתוך קוד האפליקציה של הרשת החברתית אינסטגרם. בין האפשרויות החדשות, נראה כי אינסטגרם בוחנת את האפשרות להחביא את כמות הלייקים בפוסט, בטענה כי הם רוצים שהדגש בפוסטים יהיה יותר על האיכות מאשר על כמות הלייקים שאתם מקבלים.

כחלק מהניסוי, משתמשים לא יוכלו לראות את כמות הלייקים לפוסט של פרופילים אחרים מלבד אותם פרופילים בעצמם. לחיצה על “הצגת הלייקים” באחד מהפוסטים שלכם, יחשוף הודעה מטעם אינסטגרם המודיעה כי “אנחנו רוצים שהעוקבים שלכם יתמקדו בתוכן שאתם משתפים ולא בכמות הלייקים שאתם מקבלים. במהלך הניסוי, רק אותו אדם ששיתף את הפוסט יוכל לראות את המספר האמיתי של כמות הלייקים שלו”.

תמונה: wongmjane@

אינסטגרם יצרה דור חדש של מובילי דעת קהל אשר הצליחו למנף את כח ההשפעה גם לרווח כלכלי. האפליקציה שהתחילה את דרכה בשיתוף תמונות בין חברים, הפכה לפלטפורמה המניבה רווחים נאים המתבססים על מספרים כמו כמות העוקבים, כמות הלייקים לפוסט, ומידת האינטרקציה של העוקבים עם אותו פרופיל. השינוי שאינסטגרם בוחנת יכול דווקא להוריד את התחרות הגלויה בין הפרופילים ולהקשות מעט על אותם מובילי דיעה בלהוכיח את רווחיות הפרופיל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *