פלאפון משדרגת את הרשת ומאפשרת VoLTE ו-Wifi Calling לכלל לקוחותיה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

פלאפון הודיעה על שדרוג ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של חברת אריקסון המאפשרת ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת. כעת משיקה פלאפון את שירות VoLTE ו-WIFI CALLING, המאפשרים לבצע שיחות על גבי רשת הדור הרביעי ועל גבי הרשת האלחוטית הביתית. השירות ללא עלות (בהתאם לתנאי השירותים) ואינו מצריך שימוש באפליקציה ייעודית.

VoLTE הוא שירות שיחה מתקדם המנצל את איכות הדור הרביעי (Voice over LTE). השירות מתאפשר ללא צורך באפליקציה ייעודית וניתן להפעלה עצמית בצורה קלה, מהירה ופשוטה ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים). השירות מאפשר הקמת שיחה מהירה ביותר, איכות קול משופרת (HD עם המשכיות רציפה באמצעות שירות WIFI CALLING .

Wifi Calling הוא שירות שיחה על גבי רשת WIFI זמינה. מאפשר המשכיות השירות במקומות בהם הכיסוי סלולרי יכול להיות נמוך יותר, ללא צורך באפליקציה ייעודית ובהפעלה קלה, פשוטה, מהירה ועצמאית ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים).

אילן סיגל, סמנכ”ל שיווק פלאפון: “פלאפון מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן כמו גם את הציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני ליצירת חוויה מעולה. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשנים לטובת הלקוח. שיפרנו ושדרגנו את יכולות לרשת המהירה בישראל על ידי הטמעת טכנולוגית 4X4MIMO ו BEAM FORMING, QAM256 . אנו ממשיכים להשקיע ברשת והטמעת מערכת הIMS מאפשרת לספק ללקוח מעטפת שירותים מתקדמים וחדשניים נוספים, כשירות VoLTE & Wifi calling המקנים ללקוח איכות שיחה משופרת וגבוהה וזמינות מירבית” .

פלאפון מצטרפת לרשתות נוספות כמו חברת פרטנר בישראל המפעילות שירות דומה. במידה והשירות מופעל וזמין, תשימו לב לאייקון בראש המסך הכולל את המילה VoLTE.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *