טכנולוגיה ואינטרנטסלולר

פלאפון משדרגת את הרשת ומאפשרת VoLTE ו-Wifi Calling לכלל לקוחותיה

פלאפון הודיעה על שדרוג ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של חברת אריקסון המאפשרת ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת. כעת משיקה פלאפון את שירות VoLTE ו-WIFI CALLING, המאפשרים לבצע שיחות על גבי רשת הדור הרביעי ועל גבי הרשת האלחוטית הביתית. השירות ללא עלות (בהתאם לתנאי השירותים) ואינו מצריך שימוש באפליקציה ייעודית.

VoLTE הוא שירות שיחה מתקדם המנצל את איכות הדור הרביעי (Voice over LTE). השירות מתאפשר ללא צורך באפליקציה ייעודית וניתן להפעלה עצמית בצורה קלה, מהירה ופשוטה ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים). השירות מאפשר הקמת שיחה מהירה ביותר, איכות קול משופרת (HD עם המשכיות רציפה באמצעות שירות WIFI CALLING .

Wifi Calling הוא שירות שיחה על גבי רשת WIFI זמינה. מאפשר המשכיות השירות במקומות בהם הכיסוי סלולרי יכול להיות נמוך יותר, ללא צורך באפליקציה ייעודית ובהפעלה קלה, פשוטה, מהירה ועצמאית ממכשיר הסמארטפון של הלקוח (במכשירים תומכים).

אילן סיגל, סמנכ”ל שיווק פלאפון: “פלאפון מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן כמו גם את הציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני ליצירת חוויה מעולה. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשנים לטובת הלקוח. שיפרנו ושדרגנו את יכולות לרשת המהירה בישראל על ידי הטמעת טכנולוגית 4X4MIMO ו BEAM FORMING, QAM256 . אנו ממשיכים להשקיע ברשת והטמעת מערכת הIMS מאפשרת לספק ללקוח מעטפת שירותים מתקדמים וחדשניים נוספים, כשירות VoLTE & Wifi calling המקנים ללקוח איכות שיחה משופרת וגבוהה וזמינות מירבית” .

פלאפון מצטרפת לרשתות נוספות כמו חברת פרטנר בישראל המפעילות שירות דומה. במידה והשירות מופעל וזמין, תשימו לב לאייקון בראש המסך הכולל את המילה VoLTE.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close