טכנולוגיה ואינטרנט

בנק הפועלים מציג: פתיחת חשבון בצורה עצמאית באפליקציה באמצעות זיהוי פנים

בנק הפועלים משיק שירות חדש, מתקדם וראשון מסוגו בישראל: פתיחת חשבון בנק באפליקציה, בתהליך דיגיטלי מלא שנמשך כ-7 דקות, ללא תלות בבנקאי או במוקד טלפוני. החידוש הטכנולוגי העיקרי בתהליך, הוא שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של זיהוי פנים “חיות” וטכנולוגיית צילום ופיענוח תעודות. בנק הפועלים הוא הראשון העושה שימוש בטכנולוגיות אלו בפתיחת חשבון, הלוקחות את הבנק לדור הבא של עולם הזיהוי.

תמונה: יח”צ

לקוחות חדשים יוכלו להוריד את אפליקציית ניהול החשבון של בנק הפועלים, לפתוח חשבון בנק בקלות מכל מקום ובכל שעה, ולהתחיל לנהל את חשבונם, לקבל מידע ולבצע פעולות באפליקציה. מיד לאחר פתיחת החשבון ייהנו הלקוחות מגישה מלאה לכל השירותים של בנק הפועלים בכל ערוץ שיבחרו – אפליקציה, אתר, סניפי הבנק, מוקד טלפוני ועוד.

תמונה: יח”צ

בשלב ראשון, פתיחת החשבון באמצעות האפליקציה תתאפשר ללקוחות מעל גיל 18, שהינם בעלים יחידים בחשבון. במקביל, מנהל בנק הפועלים מגעים עם חברות וגופים פיננסיים הבוחנים שימוש בפלטפורמה בתחומים של ניהול תיקי השקעות, משכנתאות ועוד.

תמונה: יח”צ

גולן שרמן, ממונה על חטיבת החדשנות ומשנה למנכ”ל בנק הפועלים: “פתיחת החשבון באמצעות אפליקציה, ללא בנקאי, ותוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית לזיהוי פנים, היא המשך ישיר לחדשנות הטכנולוגית שמאפיינת את הבנק, ואשר כוללת את האפליקציה המובילה במדינה לניהול חשבון, אותה הורידו עד כה יותר ממיליון משתמשים, וכן את BIT, אפליקציית התשלומים הפופולארית ביותר בישראל. לצד שירות אישי ומקצועי הניתן בסניפים על ידי בנקאים מנוסים ואשר שמיועד לפעולות בנקאיות מתקדמות, אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע את כל הפעולות הבנקאיות היומיומיות באמצעות הדיגיטל, הטלפון ועוד”.

תגיות
להמשך קריאה

הודעה לעיתונות | Press Release

הודעות לעיתונות הן ידיעות המשוחררות לכלי התקשורת על ידי החברות עצמן או נציגיהן במדינות השונות, ביניהם גם משרדי יחסי הציבור. במרבית המקרים הידיעות מתפרסמות כפי שהתקבלו אלא אם נמצא בה פגם חדשותי כלשהו או נדרשה התערבות עריכה על פי החלטתנו.
Back to top button
Close