הדלפה: מכשיר ה-Galaxy A90 של סמסונג צפוי לכלול מסך מלא ומצלמה מסתובבת

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

שנת 2019 צפויה לכלול לא פחות משישה מכשירים שונים בסדרת ה-A של סמסונג. המפרט של Galaxy A90, אחד המכשירים הבולטים והמעניינים בסדרה, נחשף לכאורה ברשת החברתית הסינית Weibo והוא צפוי להיות די מפתיע ביחס לאופי הסדרה.

על פי הדיווח, מדובר במכשיר בעל מסך בגודל 6.7 אינץ’ ברזולוציית +FHD וסוללה קטנה יחסית, בנפח של 3,700 מיליאמפר/שעה. מערך הצילום הראשי של המכשיר כולל מצלמות עם חיישנים בגודל 48 מגה-פיקסל, 8 מ”פ וחיישן ToF המשמש למדידת העומק בזמן הצילום, בדומה לזה הנמצא במכשיר ה-P30 Pro שהציגה וואווי לאחרונה.

תמונה: קונספט, Waqar Khan

החלק המלהיב במכשיר הוא השימוש במערך הצילום הראשי גם לצילום סלפי.  על פי הדיווח, סמסונג צפויה להטמיע מנגנון מכני מסתובב שיאפשר לכם להשתמש באיכות המצלמה הראשית לצילומי סלפי איכותיים, ויאפשר לחברה גם למתוח את מסך המכשיר לכל גודלו, ללא מגרעת או חורים במסך.

סמסונג צפויה לקיים אירוע הכרזה ב-10 באפריל שם היא תציג את סדרת מכשירי ה-A לשנת 2019, וביניהם גם את המכשיר המדובר. ההשקה הישראלית תתקיים כחמישה ימים לאחר מכן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch