תכירו את Huawei FreeLace – אוזניות אלחוטיות הנטענות מהסמארטפון

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כחלק מאירוע ההשקה של סדרת מכשירי ה-Huawei P30, שנערך היום (ג’) בפריז, חשפה וואווי (Huawei) את FreeLace – אוזניות אלחוטיות חדשות ומעוצבות, המספקות קישוריות חכמה, אודיו עוצמתי וחיי סוללה ארוכים.

וואווי הפכה את הצימוד של אזניות ה-FreeLace לסמארטפון של Huawei לפשוט יותר: ההפרדה בין האוזניה הימנית והכבל שלה מכפתורי עוצמת הקול חושפת מחבר ה-USB Type-C שאותו יש לחבר לכניסת ה-USB Type-C במכשיר וואווי, בעל ממשק המשתמש EMUI 9.1. הצימוד הפשוט מתאפשר באמצעות בלוטות’ ו-Huawei HiPair, המייתרת את תהליך הצימוד הממושך הכולל לרוב  גילוי ההתקנים בסביבת המשתמש ומספר ניסיונות עד להקמת חיבור אלחוטי.

Huawei FreeLace | תמונה: וואווי

את אוזניות ה-FreeLace אפשר גם לחבר לכניסת ה-USB Type-C של כל סמארטפון, טאבלט או מחשב לשם טעינה מהירה. טעינה של חמש דקות בלבד מספקת לאוזניות עד ארבע שעות של זמן עבודה. את האוזניות מפעילה סוללת 120 מיליאמפר/שעה הצורכת 60% פחות אנרגיה הודות לערכת שבבי בלוטות’ 28 ננומטר. בטעינה מלאה, האוזניות מספקות עד 18 שעות נגינה, 13 שעות של זמן שיחה ו-12 ימים במצב סטנד ביי בקישוריות בלוטות’.

Huawei FreeLace | תמונה: וואווי

בנוסף, האוזניות מגיעות עם מבחר מאפיינים המסייעים בהענקת חוויית משתמש טובה יותר. מתג מגנטי מקל על ניידות האוזניות וחיישן Hall מובנה הופך את הפעלת האוזניות לאינטואיטיבית יותר. ניתן לחבר את שני צידי האוזניות כדי לעבור למצב שינה ולהפריד ביניהן כדי לעורר אותן לפעולה. לחצני הבקרה המובנים מווסתים לא רק את עוצמת הקול אלא מפעילים גם סייען קולי בלחיצה ממושכת של שתי שניות, בעוד שהקשה כפולה מדלגת לרצועת המוזיקה הבאה.

Huawei FreeLace | תמונה: וואווי

זמינות ומחירים

בישראל, אוזניות ה- FreeLace יהיו זמינות לרכישה באפריל אצל המשווקים המורשים של Huawei, בגווני שחור גרפיט, זריחת ענבר, ירוק אזמרגד ואור ירח כסוף. המחיר באירופה יעמוד על 99 אירו ובישראל צפוי להיות מחירו דומה בהמרה לשקלים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch