חנות רשמית נוספת של שיאומי בישראל תיפתח במהלך חודש אפריל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בחודש אוגוסט בשנת 2018 הושקה לראשונה חנות הדגל הרשמית של שיאומי (Xiaomi) בישראל בדיזינגוף סנטר. כעת מתכננת היבואנית המילטון חנות רשמית שנייה בישראל שתפנה לאזור אסטרטגי נוסף במדינתנו הקטנה.

צילום: אלדד מטמון

הסניף החדש צפוי להיפתח בקניון עופר הקריון בקריית-ביאליק, לטובת תושבי הצפון. הסניף ייפתח במהלך חודש אפריל ויתפרש על שטח של 100 מטר. בחנות תוכלו למצוא מגוון מוצרים מבית הענקית הסינית, מתוך למעלה מ-100 מוצרים שונים אותם מייבאת המילטון בייבוא רשמי.

בין המוצרים החכמים המשווקים על-ידי היבואנית בישראל ניתן למצוא סטרימרים, שעונים, מצלמות, רמקולים, קורקינטים, אוזניות ומוצרי לייף סטייל שונים.

צילום: אלדד מטמון

מקבוצת המילטון נמסר:  “כיבואנית הרשמית של המותג שיאומי אנו שמחים להודיע כי בקרוב נפתח חנות רשמית נוספת של שיאומי, הפעם בקניון הקריון, לטובת תושבי איזור הצפון והקריות, שיוכלו לרכוש כעת את מוצרי שיאומי ליד הבית ועם אחריות של יבואן רשמי”.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch