הוכרזו: AirPods 2 – עם טעינה אלחוטית, שיפורים בסירי וזמן שימוש ארוך

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי השקת האייפדים השקטה, וקצת לפני אירוע ההכרזה המרכזי בשבוע הבא, מקיימת אפל (Apple) השקה שקטה נוספת, בה היא חושפת את זוג האוזניות החדשות AirPods 2. עיקר החידושים באוזניות סובב סביב זמן השימוש, שיפור השימוש בסירי ונרתיק חדש עם תמיכה בטעינה אלחוטית.

כשלוש שנים אחרי שהושקו זוג האוזניות הראשונות, אפל מציגה היום את הדור השני ללא שינויים חיצוניים. את כל המאמץ השקיעה החברה בשיפור התפקוד היומיומי באמצעות שינויים נדרשים.

זמן שימוש ארוך יותר וסירי בלי ידיים

באוזניות החדשות הטמיעה אפל את שבב H1 המאפשר זמן דיבור ארוך יותר ב50% משבב ה-W1 בדור הקודם. השבב החדש אף מאפשר צימוד מהיר יותר למכשירים תוך שיפור מהירות ההחלפה ביניהם.

תמונה: אפל

שיפור נוסף מהדור הקודם נוגע בשימוש בסירי. בדור החדש ניתן לקרוא לסירי באמצעות הפקודה הקולית ‘Hey Siri’ ומבטל את הצורך להקיש על האוזניות כדי להעיר את העוזרת הקולית.

טעינה אלחוטית בכל מקום

השיפור האחרון באוזניות נוגע דווקא לנרתיק המתלווה אליהן. אפל חשפה נרתיק חדש הכולל תמיכה בטעינה אלחוטית באמצעות כל מטען Qi קיים. לצד הנרתיק החדש אפל משמרת גם את הנרתיק הישן כאופציה לאלה שעדיין מעוניינים להטעין בדרך המסורתית באמצעות כבל.

תמונה: אפל

יחד עם זאת, אם ציפינו לראות את משטח הטעינה המפורסם של אפל לצד הנרתיק החדש, נראה שעדיין נצטרך להמתין. בהשקת האוזניות לא נראו או נשמעו סימנים לגבי משטח הטעינה של אפל, ה-AirPower, אך לאור ההשקות השקטות בשלושת הימים האחרונים, ייתכן ולאפל עדיין יש כמה שפנים בכובע לפני אירוע ההכרזה הגדול של השבוע הבא.

מחירים

מחיר האוזניות החדשות יחל ב-150 דולרים עבור האוזניות עם נרתיק ללא טעינה אלחוטית, כאשר בעבור אלה עם הנרתיק התומך תשלמו כ-199 דולרים.

תמונה: צילום מסך

בעלי AirPods מהדור הנוכחי – אפל מציעה עבורכם את הנרתיק עם הטעינה האלחוטית, לרכישה בנפרד בעלות של 79 דולרים. הזמינות תחל כבר בשבוע הבא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch