סלולר | וואווי
חדשות חמות

רגע לפני: ה-Mate X של וואווי נחשף; מסך מתקפל 8 אינץ’ עם 4 מצלמות של חברת לייקה

חברת וואווי (Huawei) תערוך את מסיבת העיתונאים שלה ממש בעוד מספר שעות (15:00 שעון ישראל), כחלק מתעורכת המובייל MWC 2019. אבל רגע לפני, ה-Mate X בעל המסך המתקפל הראשון של החברה נחשף בתמונות שצולמו והודלפו לרשת. האם בכוונה או לא בכוונה?

ממה שידוע לנו עד כה, ה-Mate X יגיע עם מסך מתקפל בגודל של 8″ אינץ’ כאשר הוא פתוח, ו-6.6″ אינץ’ כאשר המסך סגור. קיפול המסך שונה מזה של סמסונג עם ה-Galaxy Fold, כאן המסך חשוף ולא סגור כמו בפולד. מה שמאפשר לוואווי להגדיל את גודל המסך “הפנימי”. כמו כן, הוא צפוי להיות המכשיר הראשון של וואווי לתמוך ברשת ה-5G.

מערך המצלמות מבחינת הפיקסלים עדיין אינו ידוע במלואו, אך מה שאנחנו כן יודעים – חברת לייקה תמשיך לשתף פעולה גם עם ה-Mate X, כאשר החברה תשלב לא פחות מ-4 מצלמות.

גלריה: Mate X של וואווי נחשף רגע לפני ההכרזה

אל תשכחו לכוון את השעונים ולהצטרף יחד איתנו לצפיה בשידור החי של מסיבת העיתונאים שם תחשוף וואווי את ה-Mate X, לחצו כאן.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close