מדריך: כך תזמינו מוצרים מארה”ב ואירופה שאינם שולחים לישראל

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

כיום זה כבר ידוע לכולם שלא מעט מוצרים מוצעים במחירים זולים יותר בחו”ל מאשר בישראל. לצערנו, בחלק מהמקרים ישנם אתרים אמריקאיים, כגון Best Buy ו-Google Store שמציעים מבצעים מיוחדים לחגים ואירועים שונים אך אינם שולחים ישירות לישראל.
אבל אל דאגה – יש לזה פיתרון!

שימוש בכתובת אמריקאית לשילוח לישראל היא לא המצאה חדשה והיא קיימת כבר מספר שנים באמצעות מספר חברות שילוח בשוק. חברה אחת שיצא לנו להתנסות איתה לא מעט היא Shipito, חברה אמריקאית המספקת כתובת מקומית בחינם, שזיהתה את הפוטנציאל ברכישות מאתרים אמריקאים שאינם שולחים למדינות אחרות ומהווה כלי ניתוב לשאר העולם.

היתרון בשיפיטו הוא מגוון רחב של הצעות שילוח, מחירים יחסית זולים, האפשרויות המגוונות לחיסכון בשילוח וקבלת כתובת במדינות שאינן דורשות מס על רכישת מוצרים (יעיל מאוד עבור מוצרים בסכומים גבוהים!). החלטתם שאתם צריכים כתובת כזו? המשיכו להוראות.

לחצו כאן והירשמו לשיפיטו וקבלו כתובת משלכם בארה”ב בחינם

מקור תמונה: צילום מסך2

בחרו את התכנית המתאימה לכם

בתכנית החינמית תקבלו כתובת סטנדרטית בארה”ב ואירופה, אפשרות לקבל חבילה אחת כל פעם, 3 תמונות בחינם עבור כל חבילה, אחסון בחינם עד 180 יום ואפשרויות משלוח מרובות לכל מדינה.
בחשבון הפרימיום, שעולה 10$ לחודש או 50$ לשנה, תקבלו את כל מה שיש לחשבון הסטנדרטי להציע ובנוסף תקבלו כתובת אמריקאית במדינת אורוגון, שם כל המוצרים לא מחוייבים במס מקומי, בניגוד לשאר מדינות ארה”ב.
לדוגמה, במדינת ניו יורק אחוז המס עומד על 8.875 אחוז מה שאומר שבמידה ותרכשו מוצר ב100$, תצטרכו להוסיף עוד 8.875$ לחשבון הסופי לעומת המוצרים הנשלחים לאורוגון, אשר לא יחוייבו במס בכלל.

 

מקור תמונה: צילום מסך

מלאו את הפרטים

אחרי שבחרתם את התכנית הרלוונטית עבורכם, מלאו את הפרטים האישיים (באנגלית) וחכו למייל אישור.

מקור תמונה: צילום מסך

אישור הרשמה

מיד לאחר ההרשמה תקבלו אישור עם הכתובת האמריקאית החדשה שלכם ותתבקשו להתחבר לחשבון.

מקור תמונה: צילום מסך

הגדרות החשבון

במסך הראשי תוכלו למצוא את כל הפרטים אך עוד לא סיימתם- הכנסו להגדרת החשבון בראש העמוד כדי לסדר את שאר ההגדרות.

מקור תמונה: צילום מסך

הגדרת הכתובת הישראלית למשלוח

בהגדרות חשבון > הכנסו לפנקס כתובות > הכניסו את הכתובת האמיתית שלכם למשלוח

מקור תמונה: צילום מסך

מסך הכנסת הכתובת – למלא באנגלית

מקור תמונה: צילום מסך

הכל מוכן!

עכשיו כל מה שתצטרכו לעשות הוא להכניס את הכתובת האמריקאית באתרים שאינם שולחים לארץ. ברגע שהחבילה תתקבל במחסני שיפיטו, תקבלו התראה לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם ותדרשו לבצע מספר צעדים נוספים.
בכניסה לחשבונכם תופיע חבילה תחת “חבילות במחסן”.
הכנסו אליה ומלא בטופס אלקטרוני את הפרטים שיקבל המכס במידה והחבילה תיעצר לבדיקה – זהו טופס חובה.
לאחר מכן תוכלו לבקש בקשות נוספות בתשלום כמו איחוד חבילות, אריזה מחדש בנפח קטן יותר, ואפילו זריקה האריזה המקורית ושליחת הפריט בלבד.  לאחר שהושלמו כל הבקשות החבילה מוכנה למשלוח.

  • המשלוח הזול ביותר בדרך כלל יהיה משלוח אווירי אך זמן המשלוח נע בין 20 ל-45 ימי עסקים, לרוב לא ניתן לבטח אותו ואין אפשרות לקבל מספר מעקב אך החבילה תגיע כמשלוח רגיל ולעיתים תפסח על המכס ותגיע ישירות לדואר שלכם.
    שימו לב שלא ניתן יהיה להשתמש באופציית שילוח זו במידה והצהרתם בהצהרת המכס שעלות המוצר שווה מעל ל-400 דולרים.
  • האופציה השנייה תהיה לבחור באחת מחברות השילוח המובילות ביניהן פדקס, DHL וחברת הדואר האמריקאית USPS. היתרון בשיטת השילוח הזו היא המשלוח המהיר שנע בין 3 ל-10 ימי עסקים עם משלוח עד הבית באמצעות שליח.
    החיסרון הוא העלות הגבוהה שלעיתים עשוייה להיות לא משתלמת ביחס לעלות המוצר ועצם העובדה שכל מוצר שמגיע דרך חברת שילוח מחוייב בבדיקת מכס ובהתאם גם התשלום על כל מוצר החייב במכס.

לאחר שבחרתם את דרך השילוח תצטרכו לשלם עבור כל הבקשות המיוחדות אם ביקשתם ועבור המשלוח. את התשלום תוכלו לעשות באמצעות “הוספת הפקדה” בראשית המסך או בחלק מהתהליך של בחירת השילוח.
שיפיטו מקבלים את כל סוגי כרטיסי האשראי וגם Paypal, כך שההזמנה תמיד מאובטחת.

אחרי שמילאתם את טופס המכס, ביקשתם בקשות מיוחדות, בחרתם דרך המשלוח ושילמתם על הכל – כל מה שנותר הוא לעקוב אחרי החבילה במידה ויש לכם מספר מעקב, או פשוט לחכות לכשתגיע.
היסטוריית הרכישה והחבילות שלכם תופיע תחת חוצץ ה”חבילות שנשלחו” עם כל הפרטים המזהים הרלוונטיים.

מקור תמונה: צילום מסך

מתקשים בתפעול השילוח? יש בעיה עם החבילה? תוכלו למצוא תשובות בעברית לכל השאלות הנפוצות בקישור הזה.
בנוסף, השירות הלקוחות של שיפיטו זמין בתדירות גבוהה דרך הצ’אט (באנגלית) באתר, בטלפון או בכתובת המייל.

קנייה מהנה!

שתפו כתבה