נחשף: למכשיר המתקפל של וואווי קוראים Mate X; יתמוך ברשת הדור החמישי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

ימים ספורים לפני אירוע ההכרזה של וואווי (Huawei), בו הבטיחה החברה כי תציג מכשיר מתקפל ראשון מתוצרתה, נחשף פוסטר רשמי החושף את שמו ועיצובו של המכשיר המדובר החדש.

בפוסטר חוצות חדש נחשף כעת שמו ותמונות ברורות של המכשיר החדש, שיענה לשם Mate X ויצטרף כמובן לסדרת מכשירי המייט המתקדמת של החברה. על פי התמונות לא ניתן לדעת עדיין פרטים מדוייקים אודות המפרט הטכני, אך כן ניתן לראות כי הקונספט יהיה זהה לזה שהציגה סמסונג במכשיר שלה. המכשיר של וואווי יכלול מסך חיצוני רחב המתקפל לחצי שיוצר מכשיר צר וארוך בהרבה מהסטנדרט של הסמארטפונים כיום.

חדי העין שבכם יוכלו לראות כי במצב הקיפול, השול השמאלי בו אין מסך כולל מערך צילום בעל 3 מצלמות המסודרות לאורך, כשבסופן ממוקמת נורת הפלאש. בצידו של אותו שול ניתן לראות גם את כפתורי הווליום, כאשר מתחת לאלה ממוקם משהו שנראה כמו חיישן טביעת אצבע.

המפרט המלא טרם נחשף ולא ניתן לדלות עוד פרטים מאותו פוסטר פשוט, אך מה שכן ידוע על פי הפוסטר הוא שהמכשיר החדש מבית וואווי יכלול תמיכה ברשת הדור החמישי, ומה שבטוח הוא שזה לא יהיה זול. וואווי כאמור תקיים אירוע הכרזה ב24 בפברואר, בזמן תערוכת MWC 2019 בברצלונה, בו היא צפויה להציג מכשיר מתקפל חדש, שיהיה למעשה המענה שלה למכשיר ה-Galaxy Fold של סמסונג שהוכרז לפני מספר ימים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *