בית חכם ומוצרים לבישים

חברת iRobot משיקה בישראל את השואב הרובוטי שמרוקן את עצמו

חברת iRobot, המתמחה בשואבי אבק רובוטיים, מודיעה היום על השקת דגם איירובוט רומבה i7+ עם מערכת סילוק אשפה אוטומטי. מכשיר הרומבה i7+ החדש, עולה שלב ברמת האינטליגנציה והאוטומציה לשואבי אבק רובוטיים עם יכולות למידה, מיפוי והסתגלות למבנה הבית.

מכשיר הרומבה i7+, משתמש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping המאפשרת מיפוי של שטח ומבנה החדרים בבית, כך שניתן לכוון את הרובוט לנקות חדרים ספציפיים, באמצעות אפליקציית iRobot Home App. בנוסף, כשהרומבה i7+ מסיים את הניקיון, הוא מרוקן את הלכלוך אל תוך מערכת סילוק אשפה אוטומטית (ה- Clean Base™) המסוגלת להכיל כמות של כ-30 מיכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

תמונה: יח”צ iRobot

בעזרת שימוש בטכנולוגיית Imprint™ Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תיזמון ובחירת החדרים לניקוי. הרובוט יכול ללמוד עד עשרה אזורים שונים ולנקות אותם על פי ההוראות. מערכת הניווט iAdapt 3.0 המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת לרומבה i7+ לנווט בבית ביעילות ובצורה חלקה. הרומבה +i7 יודע להתאים את עצמו גם לשינויים בסביבת הבית, כך שתמיד ימצא את הדרך הטובה ביותר לנקות.

תמונה: יח”צ iRobot

מרוקן את עצמו

שואב האבק הרובוטי, הרומבה +i7, הוא הראשון מסוגו בעל מערכת סילוק אשפה אוטומטית, ™Clean Base, המאפשרת ריקון תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת העגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה וכאשר השקית מלאה, נשלחת התראה דרך אפליקציית iRobot HOME. המיכל יכול להכיל עד ל- 30 מכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

ביצועים גבוהים לצד ניקיון חכם

ה-iRobot הוא מותג שואבי האבק הרובוטיים היחיד בעלי סט מברשות גומי כפול לשימוש במספר משטחים, לניקוי יעיל הן של שטיחים והן של רצפות קשות. דגמי ה- i7+ מתאימים באופן אוטומטי את גובה ראשי הניקוי כך ששתי המברשות נוגעות ישירות ברצפה. מברשת אחת מקרצפת את הלכלוך והשנייה מסתובבת בכיוון ההפוך לחילוץ ושאיבת הלכלוך. הרומבה i7+ בעל פרופיל דק במיוחד, המאפשר ניקוי תחת הרהיטים ולאורך פאנלים. הרומבה i7+ משתמשים במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושיערות בעלי חיים.

על ידי שימוש בטכנולוגיית ™Dirt Detect, הרומבה i7+ משתמשים בחיישנים לזיהוי אזורים מלוכלכים במיוחד, ומנקים אותם ביסודיות יתרה. לאחר שהרומבה i7+ סיים את תהליך הניקוי, ניתן יכולים לראות דוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home.

תמונה: יח”צ iRobot

מחיר וזמינות

דגם i7+: יעלה כ-3,990 שקלים
דגם i7: יעלה כ-3,490 שקל (ללא מערכת סילוק אשפה)

ה- Roomba® i7+ וה- +Roomba i7 זמינים בחנויות iRobot ברחבי הארץ

תגיות
להמשך קריאה
Back to top button
Close