הרשת החברתית אינסטגרם זמינה כעת גם בשפה העברית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאחר שנים ארוכות בהן דפדפנו בין התמונות ברשת החברתית אינסטגרם, נראה כי בחברה נזכרו לעדכן את הרשת עם הוספה בתמיכה של שפות מימין לשמאל (RTL). כמובן, עברית מעתה זמינה למשתמשים בישראל. ואם אתם דוברי השפה הערבית או פרסית, תוכלו להפוך את האינסטגרם שלכם בשפות התומכות הנ”ל.

אז למה דווקא עכשיו? כי עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ולמי זה מתאים? לכל אחד שיחפוץ בכך. למי שיותר נוח לקרוא בשפה העברית יוכל להפוך את האינסטגרם שלו כבר עכשיו לשפת תצוגה בעברית, התפריטים, הדפדוף ומעבר בין חלונות כולו יהפוך לצד השני כך שתאצלו להתרגל לתצוגה החדשה.

הרשת החברתית אינסטגרם כעת גם בעברית \ צילום: אינסטגרם

אז כיצד משנים את שפת התצוגה? לוחצים על Settings, ולאחר מכן על Languages ואז בחרו בשפת התצוגה הרצויה.

באינסטגרם ממשיכים למשוך את המשתמשים לסטורי (לסיפורים שלכם), וזאת מצליחה לעקוף את המתחרה Snapchat (סנפצ’אט) עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים אשר עושים שימוש בפיצ’ר הנ”ל. וכעת, תוכלו למצוא סיפורים של חברים בעת שתגללו לכם בין התמונות ברשת החברתית, שם הוסיפה החברה סטוריס שאסור לכם לפספס.

אז שתפו אותנו בתגובות, אינסטגרם בשפה העברית או אנגלית?

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra