אפליקציות

הרשת החברתית אינסטגרם זמינה כעת גם בשפה העברית

לאחר שנים ארוכות בהן דפדפנו בין התמונות ברשת החברתית אינסטגרם, נראה כי בחברה נזכרו לעדכן את הרשת עם הוספה בתמיכה של שפות מימין לשמאל (RTL). כמובן, עברית מעתה זמינה למשתמשים בישראל. ואם אתם דוברי השפה הערבית או פרסית, תוכלו להפוך את האינסטגרם שלכם בשפות התומכות הנ”ל.

אז למה דווקא עכשיו? כי עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ולמי זה מתאים? לכל אחד שיחפוץ בכך. למי שיותר נוח לקרוא בשפה העברית יוכל להפוך את האינסטגרם שלו כבר עכשיו לשפת תצוגה בעברית, התפריטים, הדפדוף ומעבר בין חלונות כולו יהפוך לצד השני כך שתאצלו להתרגל לתצוגה החדשה.

הרשת החברתית אינסטגרם כעת גם בעברית \ צילום: אינסטגרם

אז כיצד משנים את שפת התצוגה? לוחצים על Settings, ולאחר מכן על Languages ואז בחרו בשפת התצוגה הרצויה.

באינסטגרם ממשיכים למשוך את המשתמשים לסטורי (לסיפורים שלכם), וזאת מצליחה לעקוף את המתחרה Snapchat (סנפצ’אט) עם למעלה מ-200 מיליון משתמשים אשר עושים שימוש בפיצ’ר הנ”ל. וכעת, תוכלו למצוא סיפורים של חברים בעת שתגללו לכם בין התמונות ברשת החברתית, שם הוסיפה החברה סטוריס שאסור לכם לפספס.

אז שתפו אותנו בתגובות, אינסטגרם בשפה העברית או אנגלית?

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close