צפו: אינטל מאירה את הסופרבול בעזרת תצוגה של 150 רחפנים מסונכרנים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

הלילה היום במשחקי הסופר בול שיתפה אינטל פעולה עם ליגת הפוטבול הארצית (NFL) ביצירת תצוגת הרחפנים המאירים החיה הראשונה אי פעם במהלך הפסקת המחצית. אינטל ו-NFL גם ישתמשו בטכנולוגיית Intel® True View™  כדי לשדר לצופים את הרגעים הגדולים והמרגשים ביותר של המשחק הגדול ביותר של השנה.

בשעה שאדם לוין ממארון 5 החל בביצוע “She will Be Loved” נסקו 150 רחפני אינטל Shooting Star משופרים וחגו מעל האצטדיון בכוריאוגרפיה מתואמת היטב עם המוזיקה ויצרו ברקיע את המלים “ONE” ו-“LOVE”.

לערוץ הטלגרם שלנו כבר הצטרפתם? לחצו כאן ותישארו מעודכנים בכל החדשות שלנו

אינטל הכניסה שיפורים ברחפני Shooting Star במיוחד למחצית של הסופרבול במטרה לחקות את החוויה של לפידים הצפים בשמיים. הרחפנים גם תוכנתו לרחף בנתיב שתוכנת מראש בסביבת האצטדיון הסגורה ללא GPS. בנוסף, 150 הרחפנים שריחפו בסביבה מקורה שברו את השיא העולמי שאינטל בעצמה קבעה עם תצוגה של 110 רחפנים בתערוכת CES 2018.

צפו: 150 רחפנים מסונכרנים מאירים את רחבת הסופרבול בהופעת מארון 5

כספקית הטכנולוגיה הרשמית של ה-NFL, אינטל התקינה את True View ב-13 אצטדיונים של NFL, לרבות אצטדיון מרצדס בנץ המארח את הסופרבול ה-43. לכידת תמונות וולומטרית מאפשרת ליצור חוויות אופפות המפיחות חיים במשחק מכל זווית צפייה ומאפשרת לאוהדים לנתח את המשחקים החשובים מזוויות שונות, לרבות דרך עיניהם של השחקנים. מחשוב עתיר ביצועים מאפשר ל-Intel True View  לערוך כמויות עצומות של נתוני וידיאו וולומטריים שצולמו במצלמות הי-דפינישן על-ידי 38 מצלמות K5 אולטרה הי-דפינישן וליצור שידורים חוזרים תלת ממדיים ואופפים של רגעי המשחק הגדולים. התוכן של Intel True View ניתן לצפייה באמצעות NFL.com/trueview, באמצעות האפליקציה של NFL, בערוץ NFL ב-YouTube ובאמצעים נוספים של הנבחרות המשתתפות.

תצוגות הרחפנים של אינטל ו-Intel True View  הן חלק ממטרתה הרחבה של אינטל לספק טכנולוגיות רבות עוצמה וחדשניות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch