סלולר

לא רק סוללות: אנרג’ייזר תכריז על 26 סמארטפונים בתערוכת הסלולר בברצלונה

זאת לא שמועה, וזה גם לא ממש בדיחה, החברה שעד היום גרמה לכם לחשוב שארנבים מופעלים על ידי זוג סוללות אצבע, הודיעה כי היא תכריז על לא פחות מ-26 סמארטפונים בתערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה. מה שאולי יפתיע אתכם יותר, זה מה שהמכשירים צפויים לכלול.

אז אחרי שיצאתם מההלם הראשוני, נספר לכם שמלבד המספר הדמיוני (26) של מכשירים שהיא הולכת לחשוף, החברה הולכת לשלב בכל אחד מהם סגנון טכנולוגי אחר, כאשר היא מחלקת אותן לארבע סדרות שונות: Power Max, Ultimate, Energy  ו-Hardcase. בשלושה מתוך ארבעת הסדרות תמצאו כבר קטלוג מכשירים מגוון הכוללים פונקציונאליות שונה. סדרת ה-Ultimate היא החדשה מבין ה-4.

על פי אתר 9to5google, בסדרת ה-Power Max תמצאו מכשיר עם סוללה בנפח 18,000 מיליאמפר/שעה – כמעט פי 5 מסוללת המכשירים הממוצעים היום בשוק. בסדרת ה-Ultimate, שגם צפויה להיות סדרת הפרימיום מבין המכשירים, תוכלו למצוא מכשירים שונים הכוללים שילוב של המצלמה בדרכים יצירתיות, בין אם זה במגרעת במרכז המסך או באמצעות מנגנון שעולה ויורד מראש המכשיר.

על בניית המכשירים עבור אנרג’ייזר אחראית החברה הצרפתית אבניר טלקום (Avenir Telecom) המוכרת יותר כיצרנית מכשירים בעלי מפרט נמוך, תחת שמה של אנרג’ייזר, אך נראה שבמקרה הזה היא צפויה לחרוג מפעילותה הטבעית. על פי הדיווחים, שני מכשירים בשם U620S Pop ו-U630S Pop יכללו את מעבדי ה-P70 ו-P22 (בהתאמה) מבית MediaTek ומערך צילום קדמי כפול, המונע במנגנון עולה ויורד מתוך המכשיר וכולל חיישן צילום של 16 מגה פיקסל וחיישן נוסף של 2 מגה-פיקסל לצילום עומק. אותו דיווח מספר כי דגם ה-U620S צפוי להגיע עם מסך בגודל 6.2 אינץ’ ברזולוציית +Full HD, סוללת 3,200 מיליאמפר/שעה עם חיבור USB C לטעינה מהירה ומערך צילום ראשי משולש של 16, 5 ו-2 מגה פיקסל. בגזרת הזיכרון, דגם ה-U620S יגיע בתצורה של 6 ג’יגה בייט זיכרון RAM לצד 128 ג’יגה בייט של נפח איחסון.

דגם U630S הוא ה”חלש” יותר מבין השניים, וכאחד כזה הוא יקבל מסך בגודל 6.2 אינץ’ אך ברזולוציית HD בלבד. מערך הצילום הראשי של המכשיר יגיע עם זוג חיישנים של 16 ו-2 מגה פיקסל. כפיצוי על ייעודו, יגיע המכשיר עם סוללה גדולה יותר ממקבילו, שתכלול כ-3,500 מיליאמפר/שעה. בתחום הזיכרון, המכשיר יגיע עם 4 ג’יגה בייט זיכרון RAM ו-64 ג’יגה בייט של נפח איחסון.

דגם ה-620S Pop | תמונה: 9to5google

רשימת המכשירים עוד ארוכה וחלקה גם עוד לא ידוע עדיין, אך כן ידוע לנו כי טרנד המסכים המתקפלים מגיע גם אל אנרג’ייזר, בתקווה שהיא תדע לעשות את זה טוב יותר מהמתחרות, שצפויות להשיק מכשירים דומים באותו זמן.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close