המכשיר המתקפל של סמסונג נחשף בטעות בסרטון פרסומת חדש

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

טרנד המכשירים המתקפלים ממשיך לכבוש את העולם ואת הרשת, וכעת בסרטון פרסומת חדש מבית סמסונג (Samsung), מציגה לנו החברה “בטעות” את מכשיר ה-Galaxy F, המכשיר המתקפל שלה, אותו הציגה לראשונה לפני מספר חודשים.

בזמן חשיפת המכשיר המתקפל של סמסונג לפני מספר חודשים, עמעמה את החברה את האורות באולם ולא איפשרה לראות את צורתו האמיתית, מלבד גודל המסך וצורת הפעלתו. כעת נחשף בסרטון הפרסומת מה שנראה כמו אבטיפוס מוגמר של המכשיר החדש. בסרטון הפרסומת הנושא את הסלוגן Do What You Can’t (בתרגום חופשי: עושה את מה שאתה לא יכול) מציגה סמסונג מספר אלמנטים עתידניים שאינם מכוונים בהכרח באופן ישיר למכשיר המתקפל, אך מרמזים על כך שהעתיד כבר כאן וסמסונג מוכנה אליו.

בין ההולגרמות שמופיעות על חלונות הבית, סריקת אולטרסאונד ביתית באמצעות הסמארטפון ותכנון בגדים במציאות רבודה מול מראה, מראה סמסונג את האפשרות לקעקע אנשים באמצעות מכונה, כאשר המקעקע עצמו מצייר על מה שנראה כמו טאבלט גדול או מסך המכשיר המתקפל כשהוא פתוח.

אולטרסאונד עם הסמארטפון | תמונה: צילום מסך מתוך סרטון הוידאו

בנוסף, נותנת לנו סמסונג הצצה חטופה למשתמשת שמציצה ומחייכה כשהיא פותחת את המכשיר שלה לשניים, ובאותו זמן מסך בוהק מאיר את פניה, לצד מסך חיצוני נוסף הממוקם בקדמת המכשיר כשהוא סגור.  כאמור, החברה הורידה את הסרטון מיד אך אנחנו בטוחים שכל המהלך הזה היה מכוון לקראת ההכרזה הקרבה, מאחר וסרטוני פרסומות עוברים בדרך כלל המוני אישורים עד שהם מגיעים לפרסומם, במיוחד כאשר המכשיר מקבל מספק מוקדי פוקוס בסרטון.

את המכשיר החדש צפויה לחשוף במלואו באירוע ה-Unpacked 2019 שיתקיים ב-20 בפברואר בסן פרנסיסקו, לצד סדרת מכשירי הדגל החדשים – Galaxy S10.

https://www.youtube.com/watch?v=P86t1F-B5Hs

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *