גיימינג

חברת יוניטי טכנולוגיות פיתחה משחק וידאו שלא מיועד לאנשים

החברה המפתחת כלים המסייעים לפיתוח משחקי וידאו, יוניטי טכנולוגיות (Unity Technologies), הכריזה על משחק חדש שפיתחה שאינו מיועד לאנשים. בין קהל היעד תוכלו למצוא את סירי, הגוגל אסיסטנט ועוד טכנולוגיות בינה מלאכותיות רבות שרוצות לבחון את עצמן, ולשפר את מהירות ואיכות התגובה במצבי לחץ ונקודות קיצון.

למשחק החדש קוראים Obstacle Tower (בתרגום חופשי: מגדל המכשולים) והוא כולל בתוכו כ-100 שלבים שונים לפי מספר הקומות במגדל, אשר מופיעים בצורה רנדומלית ולפי דרגת קושי עולה. בשונה מ-בוטים של משחקים, שפשוט מתוכנתים לשחק את המשחק בסקריפט ידוע שרץ, כאן נדרשת עבודת סקרנות וניסוי וטעייה שדורשת למידה מהירה ויכולת הסתגלות לסיטואציה.  כדי למנוע הרצה של בוטים, השלבים השונים נבחרים בצורה רנדומלית בהתאם לרמות הקושי כדי למנוע קונסיסטנטיות וידיעה מראש של האתגרים שהולכים להגיע.

Obstacle Tower של יוניטי | תמונה: Unity

האתגר הזה הוא למעשה סוג של אקסלרטור, תהליך שמאיץ, המאפשר למפתחי בינה מלאכותית לחסוך בזמן בדיקות ולקחת את הטכנולוגיה שלהם לאקסטרים. שיפור מהירות ואיכות הלמידה והתגובה של בינה מלאכותית מאפשר ליישם את הטכנולוגיה בצורה במערכות אמיתיות יומיומיות כמו בערים חכמות – רמזורים שיודעים לנתח עומסים לבד, רכבים אוטונומיים שצריכים להזהר ולתמרן במצבים פתאומיים, ועוד מגוון כלים שרוצים להתייעל בצורה מהירה, טובה ועצמאית.

לצד האתגר המעניין של שיפור טכנולוגיות הבינה המלאכותית, ישנו גם סכום כסף המשמש כתמריץ להגיע לטופ. מי שיצליח להשלים את כל מאה השלבים צפוי לזכות בפרסים של עד מאה אלף דולר.

קצת על Unity

יוניטי טכנולוגיות היא חברה המפתחת כלים שמסייעים לפתח משחקים למעל 70 פלטפורמות שונות. בין הכלים המתקדמים, החברה מציעה למשתמשים גם את האפשרות לפתח משחקים ללא רקע בפיתוח בכלל.

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close