תמונות של מכשיר ה-G8 של LG נחשפות בנוסף לתאריך השקה אפשרי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

התקופה הקרובה היא ככל הנראה אחת המתוחות מצד יצרניות הסלולר. כולן מנסות לשמור את הקלפים שלהן קרוב לחזה עד לרגע ההכרזה הרשמית על מכשירים חדשים, שצפויים להחשף לקראת תערוכת ה-GSM הגדולה בברצלונה – MWC 2019.  מי שכבר עכשיו עשויה להיות קצת פחות שמחה היא חברת LG, כאשר תמונות ראשונות של מכשיר ה-G8 נחשפות לאוויר העולם.

מוקדם יותר החודש צייץ אחד המדליפים המהימנים בטוויטר סטיב המרסטופר (Onleaks@) הדמייה של מכשיר העונה לשם הקוד LG “אלפא”. אותו שם קוד התייחס כמובן למכשיר החדש מבית LG – ה-G8. כעת חושף אתר XDA תמונות ראשונות המתיימרות להיות תמונות רשמיות של המכשיר החדש. התמונות שנחשפו על ידי המרסטופר נראות דומות, אם לא זהות, לאלו שנחשפו על ידי אתר XDA.

LG G8? | תמונה: XDA

בהתבסס על כך שהתמונות נכונות, על פיהן אנחנו צפויים לראות מערך צילום כפול בגב המכשיר, בדומה לזה שנמצא במכשיר ה-V40 ThinQ. מתחת לאותו מערך צילום מופיע חיישן טביעת האצבע מה שמאשר כי LG אינה מוכנה עדיין להטמיע את הטכנולוגיה מתחת למסך, או לפחות לא בדגם הזה. בקדמת המכשיר ניתן לראות מסך הנמתח מצד לצד, עם מגרעת מלבנית במרכזו, ובתוכה המצלמה הקדמית אך ללא זכר לגריל שמע לאפרכסת. הפרט הקטן הזה מלמד שייתכן ו-LG מתכננת להטמיע חיישני עזר לזיהוי פנים מתקדם. ולאן האפרכסת עברה? אם ההנחה נכונה, LG ככל הנראה תטמיע יכולות שמע באמצעות ויברציות דרך המסך, כפי שעושה גם Meizu עם מכשיר ה-Meizu Zero שהוכרז לאחרונה.

מבחינת המפרט לא הרבה ידוע כרגע על המכשיר החדש אך על פי שמועות, המכשיר החדש יכלול מסך בגודל 6.1 אינץ’ עם יחס תצוגה של 19.5:9. ערכת השבבים שתריץ את המכשיר צפויה להיות Snapdragon 855 מבית קוואלקום ונראה כי המכשיר יתמוך בטעינה אלחוטית מהירה. בין חיבורי המכשיר נוכל למצוא את חיבור ה-USB C וחיבור אוזניות 3.5 מ”מ שהחברה מסרבת לנטוש. מימדי המכשיר יעמדו על גובה של 152 מילימטר, רוחב של 72 מ”מ ועובי של 8.4 מ”מ.

LG צפויה להציג מספר מכשירים לקראת תערוכת המובייל הגדולה, ולא ברור איפה ישתלבו אפשרויות המחוות עליהן רמזה החברה לאחרונה, אך משהו אומר לנו שנגלה את זה בקרוב מאוד. דבר אחרון ששמנו לב אליו בתמונות שנחשפו הוא התאריך המצויין בהן. יצרניות רבות לפעמים משחררות רמזים לגבי מועדי השקה או שעות חשיפה, כשהן משתמשות במאפייני המכשיר המוכרים כמו לוח השנה, השעון או המיקום. בתמונות של מה שנראה כ-G8, נראה כי משהו הולך לקרות ב-22 במרץ השנה. מאחר ותערוכת MWC 2019 מסתיימת ב-28 בפברואר, נראה כי מדובר בתאריך השקה אפשרי של המכשיר החדש. נחכה ונראה.

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch