כללי

ברוכים הבאים לאתר החדשות הבא שלכם

אחרי הרבה חשיבה ועבודה קשה החלטנו אני ואבי דוד להקים אתר חדשות טכנולוגי חדש, אתר שיחזיר את הדיווחים הראשוניים למוצרי אפל וינגיש לכם את כל החדשות בתחומים השונים.

האתר החדש, שהוקם על חורבות האתרים הקודמים TechIT ו-GSM Israel, מקבל פנים חדשות עם גישה חדשה. החדשות הן בגובה העיניים וברמה שגם כל פריק טכנולוגיה יוכל להתחבר אליה וגם האדם הממוצע שסקרן לשמוע על החידושים בעולם. מבחינת העיצוב, דאגנו שיהיה לכם לנוח לקרוא את כל החדשות גם מכל מחשב בהפסקות מהעבודה, וגם בסמארטפון ובטאבלט לקריאה נוחה.

לצד חדשות מהעולם, כאתר ישראלי אנחנו מעוניינים לתת במה לזירה המקומית ולקדם טכנולוגיות שהוקמו ופותחו כאן בישראל. כי בין Waze ומעבדי Intel המתקדמים שמפותחים כאן, קיימים עוד מאות סטארטאפים עם מיזמים מדהימים שעשויים לשנות את כל מה שאנחנו מכירים.

אז תצטרפו אלינו כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו כדי שתמיד תוכלו להיות הראשונים לדעת את כל מה שמעניין בחדשות הטכנולוגיה.

תמיד בשבילכם,

אלדד מטמון ואבי דוד

להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close