ברוכים הבאים לאתר החדשות הבא שלכם

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אחרי הרבה חשיבה ועבודה קשה החלטנו אני ואבי דוד להקים אתר חדשות טכנולוגי חדש, אתר שיחזיר את הדיווחים הראשוניים למוצרי אפל וינגיש לכם את כל החדשות בתחומים השונים.

האתר החדש, שהוקם על חורבות האתרים הקודמים TechIT ו-GSM Israel, מקבל פנים חדשות עם גישה חדשה. החדשות הן בגובה העיניים וברמה שגם כל פריק טכנולוגיה יוכל להתחבר אליה וגם האדם הממוצע שסקרן לשמוע על החידושים בעולם. מבחינת העיצוב, דאגנו שיהיה לכם לנוח לקרוא את כל החדשות גם מכל מחשב בהפסקות מהעבודה, וגם בסמארטפון ובטאבלט לקריאה נוחה.

לצד חדשות מהעולם, כאתר ישראלי אנחנו מעוניינים לתת במה לזירה המקומית ולקדם טכנולוגיות שהוקמו ופותחו כאן בישראל. כי בין Waze ומעבדי Intel המתקדמים שמפותחים כאן, קיימים עוד מאות סטארטאפים עם מיזמים מדהימים שעשויים לשנות את כל מה שאנחנו מכירים.

אז תצטרפו אלינו כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו כדי שתמיד תוכלו להיות הראשונים לדעת את כל מה שמעניין בחדשות הטכנולוגיה.

תמיד בשבילכם,

אלדד מטמון ואבי דוד

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch