בSTING TV נותנים לך את חבילת ספורט 5 פרימיום במתנה לחצי שנה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בסטינג טיוי (STING TV) פותחים את 2019 עם מבצע משתלם לחובבי הספורט ומציעים ללקוחות חבילת התוכן המשפחתית, את חבילות הפרימיום בספורט בחינם לחצי שנה.

צילום: אלדד מטמון

החבילה המשפחתית כוללת 6 חבילות: סרטים, סדרות, ילדים, מדע וטבע, חבילת ערוצי ספורט 5 והערוצים הישראליים, ב- 99 ₪ בלבד. מהיום, כל המצטרפים לחבילה המשפחתית, כולל לקוחות קיימים המנויים כבר כעת על חבילות אלו או שיבחרו לעבור אליהן, ייהנו מחבילת ספורט 5 פרימיום ללא תשלום למשך חצי שנה, כך שהחבילה משפחתית של STINGTV מציעה, בנוסף לתוכן הנרחב מבית yes, עוד 6 ערוצי ספורט מובילים: ספורט 5 GOLD, ספורט 5 K4, ספורט HD LIVE5, ספורט 5 STARS , ספורט 5 וספורט 5 פלוס.

ההצטרפות להטבה החל מהיום, ה- 21.1.2019 ועד ה- 10.2.2019 כולל, ולמשך חצי שנה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *