עשו זאת בעצמכם: סמסונג מציגה טלוויזיה בהרכבה עצמית

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

כידוע, תערוכת CES היא אחת התערוכות הגדולות בעולם בהן מציגים מוצרי צרכנות חדשניים שעשויים לשנות את הדרך בה אנחנו מסתכלים על העולם. בין מדיח כלים חכם, מכוניות אוטונומיות ומקרר מדבר, גם תחום הטלוויזיות מביא איתו חידושים והפעם זו סמסונג (Samsung) שמציגה את טכנולוגיית המיקרו לד שלה, שמאפשרת בעצם לכל אחד להרכיב את גודל וצורת הטלוויזיה שהוא אוהב.

בעידן בו המסכים הקטנים שולטים בחיי היום יום שלנו, שוק המסכים הגדולים יותר נדרש להתאמץ יותר כדי למשוך תשומת לב. סמסונג הציגה בתערוכת CES בלאס ווגאס טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לחבר מספר פאנלים של תצוגה אחד לשני וליצור את גודל הטלוויזיה שאתם אוהבים. המודולריות מתאפשרת באמצעות טכנולוגיית המיקרו לד של סמסונג שמאפשרת לה גמישות בהרכבת גודל וצורת המסך, גם בצורות לא שגרתיות. כך למשל, תוכלו להרכיב על הקיר פס טלוויזיה לאורך או לרוחב, ואפילו בצורות המזכירות את משחק הטטריס הישן והטוב.

טלוויזית המיקרו לד של סמסונג | תמונה: Samsung

טכנולוגיית המיקרו לד מאפשרת גם מיטוב של התמונה ברגע החיבור, כך שככל שתחברו עוד פאנלים אחד לשני, המסכים יידעו להתאים את הרזולוצייה בהתאם להרחבה או להקטנת המסך, ולשדר וידאו איכותי עד לאיכות של 4K. בנוסף, מאחר ולמיקרו לד אין שוליים כלל, הפאנלים מתחברים ביניהם בצורה חלקה וללא חיבורים ויזואלים, מה שגם הופך בעצם את הטלוויזיה כולה למסך נטו ללא שוליים.

הטכנולוגיה אינה חדשה, שכן הציגה אותה סמסונג בשנה שעברה גם בתערוכת CES, שם חשפה את קיר הלדים שהתנשא לגודל של 146 אינץ’ ברזולוצייה גבוהה. לאור ההתקדמות בטכנולוגייה, סמסונג הציגה השנה בתערוכה גם טלוויזיה בגודל ביתי של 75 אינץ’ המורכבת כולה ממיקרו לד ומשדרת באיכות של 4K, וכמובן ששדרגה את השיא שלה מהשנה שעברה עם “קיר” טלוויזיה של 219 אינץ’.

מחיר וזמינות עדיין אינם ידועים, אך הטכנולוגיה נראית מוכנה לייצור המוני וכל מה שנותר לנו הוא לחכות עד שנוכל לקנות פאנלים לסלון.

https://www.youtube.com/watch?v=C6RuM2PsG0k

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *