בית חכם ומוצרים לבישים

חברת Epson משיקה בישראל 3 מקרני לייזר המספקים תמונה חדה ואיכותית גם באור יום

חברת Epson ישראל משיקה 3 דגמים חדשים בקו מקרני הלייזר של החברה, המיועדים לבתים בעלי חדרים גדולים במיוחד ולאתרי אירועים.

מקרן ה- EB-L1715s הוא מקרן לייזר עוצמתי בטכנולוגיית 3LCD עם בהירות של 15,000 לומן ורזולוציית +SXGA ליצירת תמונות חדות ומלאות חיים. המקרן מתאפיין בהתקנה גמישה וההקרנה בהירה וחדה במיוחד, גם באור יום מלא. השימוש בטכנולוגיית גלגל הזרחן האנאורגני (חומר שאינו מכיל פחמן) במקרן מספקת עמידות מעולה לאור ולחום, נתון המספק עד כ- 83,000 שעות הקרנה.

הודות למגוון רחב של עדשות ממונעות, הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר (UST) ניתן ליהנות מהתקנה גמישה של 360⁰ המאפשרת את הצבתו בכל מקום למעשה – ללא איבוד בהירות או עיוות של התמונה. המקרן כולל גם מצלמה מובנית להבטחת כיול מדויק וללכידת תמונת דיאגנוסטיקה. פונקציית זיכרון של העדשה, המאחסנת את הגדרות המקרן, דוגמת מיקום תמונה, מיקוד וזום, מאפשרת גישה מהירה בעת הקרנת תמונות ביחס-גובה שונה, או שימוש בעדשות שונות.

דגם ה-1715s | תמונה: Epson

מקרני ה- EB-L1755U וה-EB-L1750U (ההבדל הוא בצבעים) הם מקרני WUXGA בעלי בהירות של 15,000 לומן, המספקים צבעים עשירים ומלאי חיים. הם כוללים אפשרות שיפור ל-4K המעניקה לתמונות בהירות וחדות יוצאות דופן, המבטיחה שהטקסט במצגות קריא בקלות  וטכנולוגיית גלגל הזרחן האנאורגני של המקרנים מספקת עמידות מעולה לאור ולחום ואמינות הקרנה הנמשכת לאורך של עד 83,000 שעות.

שלושת הדגמים בסדרת EB-L1000 נעזרים בתוכנה החינמית Epson Professional Projector Tool המאפשרת להגדיר את המקרנים בקלות ובמהירות, מייד עם הוצאתם מהאריזה, ואף להשתמש בטכניקות מתקדמות דוגמת מיפוי הקרנה ומיזוג שוליים. המקרנים מגיעים עם אחריות של חמש שנים, או 20,000 שעות עבודה.

מחירות וזמינות

מצד אחד תשמחו לדעת שהזמינות היא מיידית, אך מה שפחות ישמח אתכם כנראה הוא המחיר.
עבור מקרני ה- EB-L1755U וה-EB-L1750U תיאלצו להפרד מלא פחות מ-163,300 שקלים בעוד שמקרן ה-EB-L1715s יעלה לכם “רק” 115,300 שקלים חדשים.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
אולי יעניין אותך גם:
Close
Back to top button
Close