חברת Epson משיקה בישראל 3 מקרני לייזר המספקים תמונה חדה ואיכותית גם באור יום

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת Epson ישראל משיקה 3 דגמים חדשים בקו מקרני הלייזר של החברה, המיועדים לבתים בעלי חדרים גדולים במיוחד ולאתרי אירועים.

מקרן ה- EB-L1715s הוא מקרן לייזר עוצמתי בטכנולוגיית 3LCD עם בהירות של 15,000 לומן ורזולוציית +SXGA ליצירת תמונות חדות ומלאות חיים. המקרן מתאפיין בהתקנה גמישה וההקרנה בהירה וחדה במיוחד, גם באור יום מלא. השימוש בטכנולוגיית גלגל הזרחן האנאורגני (חומר שאינו מכיל פחמן) במקרן מספקת עמידות מעולה לאור ולחום, נתון המספק עד כ- 83,000 שעות הקרנה.

הודות למגוון רחב של עדשות ממונעות, הכולל עדשה אופציונלית להקרנה ממרחק אולטרה קצר (UST) ניתן ליהנות מהתקנה גמישה של 360⁰ המאפשרת את הצבתו בכל מקום למעשה – ללא איבוד בהירות או עיוות של התמונה. המקרן כולל גם מצלמה מובנית להבטחת כיול מדויק וללכידת תמונת דיאגנוסטיקה. פונקציית זיכרון של העדשה, המאחסנת את הגדרות המקרן, דוגמת מיקום תמונה, מיקוד וזום, מאפשרת גישה מהירה בעת הקרנת תמונות ביחס-גובה שונה, או שימוש בעדשות שונות.

דגם ה-1715s | תמונה: Epson

מקרני ה- EB-L1755U וה-EB-L1750U (ההבדל הוא בצבעים) הם מקרני WUXGA בעלי בהירות של 15,000 לומן, המספקים צבעים עשירים ומלאי חיים. הם כוללים אפשרות שיפור ל-4K המעניקה לתמונות בהירות וחדות יוצאות דופן, המבטיחה שהטקסט במצגות קריא בקלות  וטכנולוגיית גלגל הזרחן האנאורגני של המקרנים מספקת עמידות מעולה לאור ולחום ואמינות הקרנה הנמשכת לאורך של עד 83,000 שעות.

שלושת הדגמים בסדרת EB-L1000 נעזרים בתוכנה החינמית Epson Professional Projector Tool המאפשרת להגדיר את המקרנים בקלות ובמהירות, מייד עם הוצאתם מהאריזה, ואף להשתמש בטכניקות מתקדמות דוגמת מיפוי הקרנה ומיזוג שוליים. המקרנים מגיעים עם אחריות של חמש שנים, או 20,000 שעות עבודה.

מחירות וזמינות

מצד אחד תשמחו לדעת שהזמינות היא מיידית, אך מה שפחות ישמח אתכם כנראה הוא המחיר.
עבור מקרני ה- EB-L1755U וה-EB-L1750U תיאלצו להפרד מלא פחות מ-163,300 שקלים בעוד שמקרן ה-EB-L1715s יעלה לכם “רק” 115,300 שקלים חדשים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *