אנדרואידאפליקציותמחשבים וחומרה

העוזרת הקולית Google Assistant בדרך למחשבי הכרומבוק

ביום רביעי הקרוב חברת גוגל (Google) תציג את החידושים שלה לשנת 2017 בתחום החומרה. החברה תציג את צמד מכשירי הפיקסל 2 והפיקסל 2XL, גרסה חדשה לספיקר החכם ה-Google Home ולצד חומרה נוספת. גוגל צפוייה להציג מחשב כרומבוק (Chromebook) עם מפרט מתקדם וכנראה גם תמיכה בעט בסטיילוס אשר ימכר בנפרד.

לצד החומרה החדשה, באירוע חברת גוגל צפויה להציג גם חידושים בתחום התוכנה. כזכור, העדכון האחרון שקיבלנו מגוגל הוא האנדרואיד Oreo בגרסה 8.0. החברה צפויה להציג את העדכון הבא, ה-8.1 אשר יכלול חידושים בעיקר שיהיו בלעדיים לצמד מכשירי הפיקסל 2, העדכון צפוי להיות זמין לשאר מכשירי הפיקסל והנקסוס התומכים. 

עוד בתוכנה, בעבר דובר כי בגוגל מעוניינים לבצע שינוי של מערכת ההפעלה במחשבי הכרומבוק, עוד לא ברור מה תהיה ההחלטה, אז נראה כי בגוגל מעוניינים להחליף את מערכת ההפעלה ה-Chrome OS למערכת ההפעלה האנדרואיד. אם הדבר אכן באמת יצא לפועל, מחשב הכרומבוק החדש צפוי להגיע לא רק עם חומרה חדשה ומתקדמת, אלא גם מערכת הפעלה חדשה אשר תביא עימה ביצועים חדשים ואפשרויות חדשות למשתמשים.

ה-Google Assistant בדרך למחשבי הכרומבוק? צילום: 9to5google

חלק מאותם החידושים בתחום התוכנה, היא העוזרת האישית ה-Google Assistant אשר כנראה ותגיע בקרוב גם למחשבי הכרומבוק. פרומו של העוזרת הקולית שקפץ לאחרונה למספר משתמשים במכשירי האנדרואיד, מציג את האפשרויות של העוזרת הקולית, והתמיכה במערכות הפעלה ומכשירים אשר ניתן להתקין את העוזרת הקולית. כחלק מהתמיכה במכשירים, גוגל במפורשות מדגישה את מערכת ההפעלה אנדרואיד, הגוגל הום, ה-iOS 9 ומעלה, והפלא פלא, גם מחשבי הכרומבוק.

כזכור, העוזרת הקולית של גוגל לאחרונה הושקה גם לאייפון וזאת מקבלת עדכונים תכופים אשר משחררת גוגל דרך חנות האפליקציות ה-AppStore. הגרסה אשר משוחררת למכשירי האייפון אף מביאה עמה פיצ’רים אשר יוצאים לפני משתמשי האנדרואיד, כפי שראינו את התמיכה של הגוגל אסיסטנט באוזניות.

אנו נעדכן ביום רביעי הקרוב עם עדכונים בשידור חי מתוך ההכרזה של חברת גוגל יחד עם כל החידושים, המחירים והזמינות של מכשירי הפיקסל החדשים.  

מקור
9to5google
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close