אפליקציות

בגלל באג: מספר רב של משתמשי אינסטגרם התעוררו הבוקר עם פיד בתצורה אופקית

כבר יש תיקון

לפני מספר שעות אינסטגרם אישרה כי בעקבות באג, מספר רב של משתמשים התעוררו הבוקר כאשר פיד התמונות שלהם כעת במצב אופקי, במקום אנכי כפי שהתרגלנו עד היום.

פיצ’ר חדש, העונה לשם tap-to-advance, שוחרר היום בטעות למספר רב של משתמשים, כאשר הם התעוררו היום לגלות שתצורת הפיד שלהם השתנתה. הפיצ’ר החדש הופך את הפיד שהתרגלנו אליו עד היום בגלילה מלמעלה למטה, לגלילה אופקית מימין לשמאל (או משמאל לימין, בהתאם לשפה), כאשר בראשו חיווי גלילה שמראה את מיקומכם בפיד. משתמשים רבים הופתעו מהשינוי וחלקם אף לא ידעו איך להגיב ל”גזרה” החדשה שתפסה אותם לא מוכנים.

אינסטגרם אישרה היום כי בעקבות באג, אותו פיצ’ר, שהיה מתוכנן להשתחרר למדגם קטן של משתמשים, שוחרר למספר גדול מאוד (ועל פי הפניות שנתקלנו בהן נראה כי זה בעיקר למשתמשי iOS) אך החברה מרגיעה בו זמנית ואומרת כי התקלה כבר תוקנה. על פי אדם מוסרי (Adam Mosseri), העומד בראשה של אינסטגרם, משתמשים שנתקלו בפיצ’ר החדש יכולים לסגור את האפליקציה ולהפעילה מחדש כדי לחזור לפיד הישן.

אינסטגרם, פייסבוק ומגוון אפליקציות שונות כאלה ואחרות, נוטות לשחרר עדכוני פיצ’רים לקהילות הבטא שלהם ולעיתים גם למשתמשים אמיתיים כדי לבדוק את עמידותם בשטח והתגובות לפני שחרורם הרשמי. תצורת הפיד החדש הוא הצצה לכיוון שככל הנראה אליו הולכת אינסטגרם והוא תצורה אופקית, בדומה לפיצ’ר הסטורי.

גם אתם נתקלתם בפיצ’ר החדש? אהבתם אותו ואתם לא רוצים שיילך? שתפו אותנו בתגובות

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close