בגלל באג: מספר רב של משתמשי אינסטגרם התעוררו הבוקר עם פיד בתצורה אופקית

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לפני מספר שעות אינסטגרם אישרה כי בעקבות באג, מספר רב של משתמשים התעוררו הבוקר כאשר פיד התמונות שלהם כעת במצב אופקי, במקום אנכי כפי שהתרגלנו עד היום.

פיצ’ר חדש, העונה לשם tap-to-advance, שוחרר היום בטעות למספר רב של משתמשים, כאשר הם התעוררו היום לגלות שתצורת הפיד שלהם השתנתה. הפיצ’ר החדש הופך את הפיד שהתרגלנו אליו עד היום בגלילה מלמעלה למטה, לגלילה אופקית מימין לשמאל (או משמאל לימין, בהתאם לשפה), כאשר בראשו חיווי גלילה שמראה את מיקומכם בפיד. משתמשים רבים הופתעו מהשינוי וחלקם אף לא ידעו איך להגיב ל”גזרה” החדשה שתפסה אותם לא מוכנים.

אינסטגרם אישרה היום כי בעקבות באג, אותו פיצ’ר, שהיה מתוכנן להשתחרר למדגם קטן של משתמשים, שוחרר למספר גדול מאוד (ועל פי הפניות שנתקלנו בהן נראה כי זה בעיקר למשתמשי iOS) אך החברה מרגיעה בו זמנית ואומרת כי התקלה כבר תוקנה. על פי אדם מוסרי (Adam Mosseri), העומד בראשה של אינסטגרם, משתמשים שנתקלו בפיצ’ר החדש יכולים לסגור את האפליקציה ולהפעילה מחדש כדי לחזור לפיד הישן.

https://twitter.com/mosseri/status/1078321786586951680

אינסטגרם, פייסבוק ומגוון אפליקציות שונות כאלה ואחרות, נוטות לשחרר עדכוני פיצ’רים לקהילות הבטא שלהם ולעיתים גם למשתמשים אמיתיים כדי לבדוק את עמידותם בשטח והתגובות לפני שחרורם הרשמי. תצורת הפיד החדש הוא הצצה לכיוון שככל הנראה אליו הולכת אינסטגרם והוא תצורה אופקית, בדומה לפיצ’ר הסטורי.

גם אתם נתקלתם בפיצ’ר החדש? אהבתם אותו ואתם לא רוצים שיילך? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch