בגלל המגרעת: “אפל שקרה לגבי כמות הפיקסלים במסכי האייפונים החדשים”

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לפעמים נדמה כי אנשים מסביב לעולם מחפשים את החברות על הדברים הקטנים, אולי במקרה הזה על כמות הפיקסלים שפרסמה חברת אפל באמצעות תמונות השיווק של מכשירי האייפונים החדשים האייפון Xs והאייפון Xs Max. כולנו זוכרים את תמונת הפרומו הרשמית שהודלפה רגע לפני ההכרזה אשר הציגה את מכשירי האייפונים החדשים, כאשר הרקע החדש מכסה את המגרעת (ה-Notch) ובכך בתמונות הוא אינו נראה לעין.

האייפון Xr “ללא מסך מלא” ואילו האייפון Xs עם מסך מלא \ צילום: צילום מסך

אין ספק כי תעלול היח”צ בו נקטה חברת אפל היה מלכתחילה בעייתי כאשר הרקע החדש אשר מגיע עם מכשירי האייפונים החדשים מסתיר במלואו את המגרעת בראש המכשיר. דבר אשר גורם לאנשים לחשוב כי אפל השיקה מסכים עם “מסך מלא”, כאשר הדבר אינו נכון בהחלט ושהיא אכן מחביאה את אותו ה-Notch בתמונות הפרומו.

אך מי שלקח את התביעה צעד קדימה הם זוג מצפון קליפורניה אשר הזמינו את צמד המכשירים החדשים בהזמנה המוקדמת, וכאשר אלה קיבלו את מכשירי האייפון החדשים בדואר גילו לתדהמתם כי האייפונים החדשים אינם מגיעים עם “המסך המלא” כפי שהובטח להם בתמונות השיווק של המכשירים. מצפייה ראשונית בתמונות הפרומו אכן ניתן לראות כי באפל אכן מסתירים את המגרעת, אך מי שהצליח להסתובב מעט באתר של אפל או לצפות בפרסומות בכל מקום, ניתן לראות בברור את המגרעת.

אז מגיעים עם המסך המלא? אייפון Xs \ צילום: צילום מסך אתר אפל

כך שלא ידוע אם הזוג יצליחו לנצח את הענקית מקופרטינו שבקליפורניה עם סוללת עורכי דין אשר דבר שכזה הוא לא פשוט לנצח. אנו רק יכולים לאחל בהצלחה לזוג, שהזמינו את צמד מכשירי האייפון החדשים “והופתעו” לגלות כי הם אכן ללא “מסך מלא”.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *