אינטרנטרץ ברשת

שוברת שיאים: הקליפ לשיר TOY של נטע ברזילי חצה את רף 100 המיליון צפיות ביוטיוב

תגידו מזל טוב לנטע ברזילי זוכת ארוויזיון 2018 עם השיר TOY אשר עבר את רף 100 המיליון צפיות ביוטיוב, מה שהופך אותו לוידאו הראשון בישראל אשר עובר את 100 המיליון צפיות, ובכך מוריד למקום השני את הקליפ טודו בום של הצמד סטטיק ובן אל ובעצם הופך לוידאו הנצפה ביותר בישראל.

מעל 100 מיליון צפיות \ צילום: יוטיוב

נטע, שזכתה בארוויזיון 2018 ודאגה לייצג את המדינה בכבוד ואף הבאת התחרות אל ישראל ב-2019, ממשיכה לשבור שיאים עם הקליפ הנצפה ביותר ביוטיוב בישראל. היא הראשונה לעבור את רף 100 מליון הצפיות, אותו וידאו שנמצא תחת תחרות הארווזיון הוא הוידאו שהצליח לעבור את רף 100 מיליון הצפיות. הוידאו שנמצא בערוץ של כאן 11 נמצא על כמעט 35 מיליון צפיות, ושלא נדבר על פייסבוק שם עומדת נטע על עשרות מיליונים נוספים. כל הצפיות הנ”ל מביאות את TOY קרוב ל-200 מיליון צפיות.

כמובן שהנתונים הנ”ל אינם כוללים את כמות ההשמעות בשרותי הזרמת המוזיקה כגון ספוטיפי או אפל מיוזיק וכו’. גם שם מצליחה נטע לשבור שיאים.

אז לעוד כמה צפיות:

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close